Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 20:27, 26 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Ewa jest ich tam parę

coś zielonego się przyda


Piękne zdjęcie i gąsienica też śliczna.. piękny motyl musi z tego być Ciekawe jaki...... bo w robaczkach to ja kiepska jestem
Rajski ogród Ani 20:26, 26 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Gratuluje przy okazji 900 (zobacz czym gratuluję )



O...!!! bardzo mnie to cieszy niech ci pięknie zdobi Kubusiowo
Ogródek Hanusi po zimie 20:26, 26 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
ja co prawda krokusików nie posiadam, ale może kubek gorącej czekolady będzie ok?



pozdrawiam Haniu cieplutko
Ogród u stóp klasztoru 20:25, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
witaj Alinko....
trzymam kciuki....
super będzie na stówę......
wyzwanie jest na pewno oooooooolbrzymie .....

pozdrawiam...
miałam okazję Cię poznać u Ani asc....
pamiętasz?

zapraszam do mnie....
Igiełkowy ogródeczek 20:24, 26 sty 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Gosiniak napisał(a)
Ja tylko o wiośnie już myślę, zdjęcia się prawie skończyły, chciałoby się nowe zrobić, pocieszę Was i siebie, to już niedługo, a w marcu mój modrzew wygląda tak:
W kwietniu:


Witaj Gosiniak, nie tylko Ty o wiośnie myślisz, nie tylko Ty. Niebawem. Póki co takie widoczki jak wyżej bardzo cieszą. Pozdrawiam.
Rajski ogród Ani 20:24, 26 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gratuluje przy okazji 900 (zobacz czym gratuluję )



Ogród w skali mikro :) 20:23, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
gierczusia napisał(a)

Nadrobiłam zaległości w dyskusji co słodka kobieta potrafi zrobić z szafą, trupem, wapnem, ślimakami i skrzypem... urechotałam się jak nigdy...
...niewiarygodne jak to zima i brak ogrodu potrafi w delikatnych kobietkach wzbudzić amok i wapienne żądze
nooo Toszko smutno nam było bez Ciebie ... Ale zawsze możesz nam dziś poopowiadać o swoim trupie .. Hhhihiii głupawka jeszcze mi do końca nie przeszła .... A może wolność ,żeby Ci wapno podesłać całusy , miłego dnia


Jakiś trup mi się z szafy wysypał




Moje ukochane miejsce na ziemi 20:22, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:22, 26 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Marzenko a w jakiej cenie sa u Was?
Rajski ogród Ani 20:20, 26 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Wszystkie piękne, mnie urzekła TA! i TA!


an_tre napisał(a)
...(...)


Moje ukochane miejsce na ziemi 20:19, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:18, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ogród pomarańczowy 20:17, 26 sty 2013


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 77
Do góry
liliowiec


Dalia


mieczyk



Moje ukochane miejsce na ziemi 20:16, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
na parapetach też wiosna,mimo, że za oknem śnieg....
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:14, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
zima, zima .......
a ja na przekór.... szukam wiosny....
dzisiaj rozebrałam choinkę, pochowałam zimowe dekoracje........
zostaną tylko wspomnienia.......


Gdzieś na końcu świata... 20:14, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
c.d. grzebanka w sieci









...jak ja lubię takie inne inności
Rajski ogród Ani 20:13, 26 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
moje następne fotki z tej samej serii








...i to już wszystkie
Ogród pomarańczowy 20:11, 26 sty 2013


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 77
Do góry
Tulipany







Kuklik

Ogród u stóp klasztoru 20:09, 26 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
jeżeli planujecie nowe rośliny na swoje rabaty to polecam dzwonki kropkowane . dobrze pasują i na rabaty bylinowe i iglakowe . fajnie tez komponują się na skalniaku . nie ma z nimi żadnych problemów i ładnie się same rozchodzą tworząc plamy na rabacie . nie są jednak bardzo ekspansywne i łatwo je można ograniczać


Ogródek Hanusi po zimie 20:08, 26 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
witaj Haniu....
słyszałam , że lubisz krokusy....
zatem specjalnie dla Ciebie...

spokojnej nocki........


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies