Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

Marta7 17:01, 26 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Zbyszu ! Już od jakiegoś czasu obserwuje Twój ogród i jestem pod wrażeniem-dlatego że bardzo lubię formy płaczące iglaków i u Ciebie mogę nimi sycić oko-wspomniałeś o świerku Brewera -odkąd zobaczyłam jego zdjęcie w gazecie ogrodniczej chciałam go mieć,niestety jak do tej pory jest dla mnie nieosiągalny-okoliczne szkółki nawet nie wiedzą jak wygląda.Powiedz mi co słychać u Twojego świerka-może jakieś foto?
Jak myślisz, czy iglaki,krzewy całe skute lodem wyjdą z tego cało? pierwszy raz spotkałam się z takim zjawiskiem.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
ZbigniewG 17:16, 26 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8909
Marta masz źle wklejony link w stopce - otwiera się nie Twoja strona tylko Danusi
jeżeli ciężar lodu nie połamie gałęzi to na krótka metę nie powinno zbytnio zaszkodzić
mój świerk Brewera Pendula tak malutki i niepozorny że nie ma co pokazywać , na 16 str mam zdjęcie z Działkowca oryginały które widziałem są znacznie ładniejsze
swojego przywiozłem z okolic Wrocławia , jest w ofercie paru szkółek -ceny zabójcze albo jest tylko na papierze
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
iwonaz 17:45, 26 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Przepiękne rośliny masz w ogrodzie i przyjemne dla oka kompozycje...te złocienie...paprocie...funkie...hortensje (dla mnie nieosiągalne)...iglaste...cudowności ...Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
monteverde 18:57, 26 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ZbigniewG napisał(a)
zdjęcie kiepskie ale roślina ciekawa -i nie jest to forsycja






Jasminum stephanense - jaśmin pnący? jest jeszcze różowy ale tamten osiąga wys. 5m, natomiast żółty 2m
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gosiniak 19:14, 26 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jodełki śliczne czy masz jeszcze inne kalifornijki? a gąśieniczka dobrze wykarmiona i kolorków można jej pozazdrościć
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ZbigniewG 19:26, 26 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8909
Ania to jaśminowiec nagokwiatowy

Gosia mam jeszcze młodą Argentea (szczepiona)

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Gosiniak 19:36, 26 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Wiedziałam, że jeszcze coś tam ukrywasz
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Marta7 20:23, 26 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Zbyszku już druga osoba daje mi znać o tym linku-dzięki bardzo-ale się śmiałam sama z siebie-żeby do swojej stodoły i stajni przypiąć link samej naszej Danusi to tylko mnie moze się zdarzyćA i owszem na 16 stronie byłam,oko nasyciłam i dalej się zachwycam.Dzięki!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Mala_Mi 20:27, 26 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ZbigniewG napisał(a)
Ewa jest ich tam parę

coś zielonego się przyda


Piękne zdjęcie i gąsienica też śliczna.. piękny motyl musi z tego być Ciekawe jaki...... bo w robaczkach to ja kiepska jestem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ZbigniewG 22:43, 26 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8909
Gosia zasada nr 8 mówi "zawsze miej coś w zanadrzu"

Marta proszę bardzo

Ania sprawdziłem -to gąsienica pazia królowej latały po działce ale zdjęcia nie zrobiłem

mam za to rusałkę żałobnik



rusałka admirał


dostojka latonia



i taką pracowitą pszczółkę -tylko czy ona na pewno tak pracowita?


właściwie jest już po 22giej to nie będziemy się czarować prawda ma co najmniej dwa oblicza

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies