Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

Magda70 19:52, 26 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
no właśnie mi też ta 2 wpadła w oko ...fajnie wygląda
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Marta7 20:12, 26 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiu ale z tego mojego linku się ośmiałam -jeszcze do tej pory się śmieję-wiesz z moją stajnią i stodołą prosto do ogrodu samej naszej Danusi-to tylko ja tak umię chyba już naprawiłam ten błąd,ale jak ja to zrobiłam nie mam zielonego pojęcia.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GosiaJoanna 20:14, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
c.d. grzebanka w sieci









...jak ja lubię takie inne inności
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gosiniak 20:32, 26 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gosia jak się kulig udał?
Ale świetne inspiracje wyszukałaś, ten z kinem na ogrodzie, to mojemu M by bardzo przypadł do gustu, miałby i film i żonę na widoku
Dobry instruktaż jak zrobić oczko w doniczce,niedawno dziewczyny tego szukały.
Ścieżkę też widzę wszyscy chwalą, mi się też taka bardzo podoba, pomęcz M, jakby co to wiesz co robić, w końcu sama mnie tego uczyłaś
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 20:36, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Na kuligu bosko , boli mnie dupsko ciut ale warto było Na tę ścieżkę się zgodził i zrobi ją mi koło drewutni Jeszcze ma narwać mi wikliny ponieważ chce takie kule porobić do ogrodu
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gosiniak 21:23, 26 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
No to bosko, a kule pokaż koniecznie jak zrobisz. I już nie chowaj tych trupów pod szafą i tak się wszystko wydało
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 21:25, 26 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Tak szczególnie po tym filmie Kołysanka
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
liliana_dziuba 11:28, 27 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 1
Gosiu ,masz przepiękny ogród i to jak ma wyglądac powinno zależec tylko od twej inwencji i upodobań.Ja tak właśnie tworze swój ogrod w którym jest dużo moich ulubionych kwiatów z dzieciństwa jak malwy ktore wracają do łask ,floksy które przepięknie pachną, jeżowki,lilie no i oczywiście połacie lawendy która prezentuje sie fantastycznie w połączeniu z obrzeżem z kamieni.Polecam tez hortensje .Jestem zwolenniczką kwiatów długo kwitnacych.Zapraszam Was latem bedzie nam bardzo miło.Teraz zabieramy sie do tworzenia oczka wodnego.To dla nas nowe wyzwanie.Pozdrawiam.
Gosiniak 11:43, 27 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kołysanki nie oglądałam, ale po co jest google, a na miejscu Twoich sąsiadów to bym cicho siedziała, chyba nie zdają sobie sprawy z zagrożenia
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 15:58, 27 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
liliana_dziuba napisał(a)
Gosiu ,masz przepiękny ogród i to jak ma wyglądac powinno zależec tylko od twej inwencji i upodobań.Ja tak właśnie tworze swój ogrod w którym jest dużo moich ulubionych kwiatów z dzieciństwa jak malwy ktore wracają do łask ,floksy które przepięknie pachną, jeżowki,lilie no i oczywiście połacie lawendy która prezentuje sie fantastycznie w połączeniu z obrzeżem z kamieni.Polecam tez hortensje .Jestem zwolenniczką kwiatów długo kwitnacych.Zapraszam Was latem bedzie nam bardzo miło.Teraz zabieramy sie do tworzenia oczka wodnego.To dla nas nowe wyzwanie.Pozdrawiam.


No Cioteczka czekam na prezentacje Twojego ogrodu...Buziaki
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies