Ogródkowe perypetie:)
14:26, 24 sty 2013
Wszystkiego naj naj z okazji imienin
Twoim kalendarzem odliczam czas ... nie liczę godzin i lat, bo .... lalalalalala! Ale do kalendarza zaglądam. +3?
To poczucie humoru. Wieszanie na lodówce - tylko tak.
O takie cuś mi się podobie...tylko traw więcej kcem! Duuużo więcej traw a mniej kwiecia
![]()
O takie cuś mi się podobie...tylko traw więcej kcem! Duuużo więcej traw a mniej kwiecia
![]()