Ogródkowe perypetie:)
14:22, 24 sty 2013
Marzenko, a bielutko
Niestety lód okrył wszystko na to śnieg, musiałam zdejmować go z azali i magnolii, bo bałam się, że je połamie. Zdjęć mało, bo z tel
Widok z okna..
a tak mi kwitną fiołki w pracy..
Twoim kalendarzem odliczam czas ... nie liczę godzin i lat, bo .... lalalalalala! Ale do kalendarza zaglądam. +3?
To poczucie humoru. Wieszanie na lodówce - tylko tak.
O takie cuś mi się podobie...tylko traw więcej kcem! Duuużo więcej traw a mniej kwiecia
![]()
O takie cuś mi się podobie...tylko traw więcej kcem! Duuużo więcej traw a mniej kwiecia
![]()
cd imprezy u grubodzioba...
![]()
Witaj, Aniu. Co to za ptaszyska na imprezie obok grubodzioba? Do mnie też przylatują takie dwa. Sprawdziłam w atlasie ptaków i wyszło mi, że to trznadle ale nie mam pewności. Pomożesz?
U mnie w karmniku gościł dziś dzięcioł.