Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II
09:53, 23 sty 2013
Kochani, nie zabalowałam!!!
wpadam na chwilę, nadrobię wszystko u siebie - odpowiem, u innych również!!...bom gaduła...18376 postów!
ale zaraz muszę zmykać!
a dziś jest moja rocznica na Ogrodowisku, ile słów się ciśnie na usta, będę chciała to wszystko zawrzeć w następnym poście!...tyle wspomnień, tyle wydarzeń, tyle spotkań, inspiracji, a przede wszystkim wspaniałych ludzi!!
a wszystko zaczęło się od Danusi...
...i oto ona, gość w moim ogrodzie
wpadam na chwilę, nadrobię wszystko u siebie - odpowiem, u innych również!!...bom gaduła...18376 postów!
ale zaraz muszę zmykać!
a dziś jest moja rocznica na Ogrodowisku, ile słów się ciśnie na usta, będę chciała to wszystko zawrzeć w następnym poście!...tyle wspomnień, tyle wydarzeń, tyle spotkań, inspiracji, a przede wszystkim wspaniałych ludzi!!
a wszystko zaczęło się od Danusi...

