Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 18:03, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ana_art napisał(a)




i 9.2012


jak patrzę na te fotki to uśmiech nie schodzi mi z twarzy wyszło wspaniale i nasadzenia tak radośnie się prezentują śliczne te żurawki
Mój 4 arowy azyl... 18:02, 20 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Celina napisał(a)

Tak wyglądał mój posłonek


O udało mi się !! Jestem pierwsza!

Basiu jak szkoda ,że nie masz już tej kępy! Jaka fantastyczna ! i kolor jeden z moich ulubionych w ogrodzie.
jak długo trzeba czekać aby dochować się takiego okazu jaki jest na fotce?

Dzisiaj wybieram się na działeczkę. A Twoja daleko od domu?

Celinko, dziękuję, ale gratulować nie ma czego. W żółwim tempie te 400 stronek zapełnione

Nie pamiętam jak długo na taką kepę posłonka trzeba czekać. Zdjęcie z 2001 roku! Wiem, że dość szybko przyrasta. W maju spodziewam się zamówionych sadzonek. Taniutko
Do działki mam 7 km Można powiedzieć, że to niedużo bo inni mają nawet 50!, ale to nie to samo, co ogród przy domu.
Islandia 18:02, 20 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Największy kanion w Europie ,mąż i moi synowie
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 17:57, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
an_tre napisał(a)
Witaj Dajano, dawno nie gościłam u ciebie i trzeba było to zmienić u nas wszędzie dookoła biel i nawet ptaszki pochowały się gdzieś, a ciebie odwiedził fajny czupurek

Pozdrawiam cieplutko



No Aniu ledwie załapałam że to ty moja ziomka z miejsca urodzenia !!!Ja też nie byłam częstym twym gościem,. wybacz W Toruniu śnieg sypał ,przynajmniej wczoraj wiem bo rozmawiam codziennie z mamą Biadoliła troszkę na pogodę .Widzę ze ty śnieżek to masz gdzieś Siedzisz sobie w knajpce i delektujesz się pewnie kawusią Miło cię zobaczyć A kwiatuszki radosne bo wiosny to zwiastun przecie Zazwyczaj siadam wieczorami do kompa ,czasami tak się zaczytam że niczego nie piszę bo czas biegnie szybko i noc mnie zastaje.Ja tej wiedzy bardzo łaknę bo przecież laikiem jestem w dziedzinie ogrodu więc różnie jest z moją obecnością.Poprzedni tydzień siedziałam w różnych godzinach, urlop miałam to troszkę nadrobiłam Od poniedziałku do pracy niestety więc jedynie wieczory mi pozostały .Wszyscy już tęsknimy za wioną a ja troszkę się jej boję ale czekam oczywiście na ciepełko na moje roślinki i to co będzie się działo. Sprawiłaś mi miłą niespodziankę swoją wizytą W ogóle mam fajny dzień tylu gości i takie fajne kobitki mi się trafiły ha,ha O przepraszam jeszcze pana nie wymieniłam Lecę więc do Borów Tucholskich bo am to pewnie będzie super ogród Do ciebie też zajrzę choćby o północy i ślad zostawię ze na pewno byłam Buzki posyłam serdeczne Aniu
Roztoczańskie klimaty 17:56, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Zeta napisał(a)

Zeta pędziwiatrze, z jaśminem do Ciebie przychodzę

Wiesz co lubię ...wlaśnie jestem na etapie jaśminu...kolejny punkt do moich chciejstw wiosennych... czy są jakieś odmiany ....?? Musze sprawdzić.
nooo przeca wiem, dlatego jaśmina przytargałam. O odmiany mnie nie pytaj kupiłam przez przypadek podobny do tego który Danusia przywiozła z Angli...
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:55, 20 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Gosia jesteś nienasycona (igiełkowo)

'Oculus-draconis' sosna gęstokwiatowa


dałem się skusić ale odeszła w niebyt razem z dwoma sosnami himalajskim
i już mnie nie skuszą

A co się z nimi działo jeśli wolno spytać? Takie wrażliwe czy co?
Islandia 17:55, 20 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 17:53, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
i picea omornika



Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 17:51, 20 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
no kochane, ja już o tym buku kiedyś myślałam, potem odpuścilam, a teraz znowu mnie naszło )) od 3 dni o tym myślę )) pooglądałam sobie zdjęcia dojrzałego drzewa, poczytałam i wychodzi na to, że niestety to nie na to wąskie miejsce. Za jakieś 20 lat będzie problem. Pooglądałam jeszcze raz angielskie ogrody i widzę, że na górze prawie wszędzie jest zielono tylko różne struktury i pokroje, parter robi całą robotę, a ja chcę biały/kremowy, niebieski (z odrobiną fioletowego) i kolor kwitnącego przywrotnika
Pożyczam zdjęcia od Danusi


róż, tylko w różach


Buka od strony sąsiadów posadzę

Ania - no wpadłam po uszy z planowaniem od inspiracji można dostać zawrotu głowy, ale trzeba wybierać z rozwagą czasami jednak trudno się powstrzymać jak coś się spodoba na szczęście nie przyszło mi jeszcze do głowy i nie przyjdzie sadzić dęby czy platany ))

Irenka - och, jak ja Ciebie rozumiem obie też wiemy, że nie można mieć wszystkiego generalnie wiem, że powinnam się trzymać ogrodu minimalistycznego, ale do tego chcę dorzucić nasadzenia w stylu angielskich rabat ale ograniczone kolorystycznie (o ile to możliwe)

Gabrysia - i ja tak mam )) niby koncepcja jakaś okrzepła, ale znowu coś tam gdzieś zobaczyłam i też chcę )) stwierdzam, że musze zrobić remanent w zebranych inspiracjach tzn. zostawić tylko to co jest najbliższe tej koncepcji minimalistycznej+angielska rabata.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 17:49, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
KasiaWB u Danusi pytała o picea omornika aurea. Dzisiaj przy okazji szukania fot jaśminowca znalazałam lepsze fotki porównacze
Dwie po lewej to picea omornika aurea nana, po prawej picea omornika

i w pojedynkę
picea omornika aurea


Roztoczańskie klimaty 17:47, 20 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
ana_art napisał(a)
Zeta pędziwiatrze, z jaśminem do Ciebie przychodzę

Wiesz co lubię ...wlaśnie jestem na etapie jaśminu...kolejny punkt do moich chciejstw wiosennych... czy są jakieś odmiany ....?? Musze sprawdzić.
Islandia 17:45, 20 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Muzeum kamieni zbieranych przez całe życie przez pewną Islandkę.
Roztoczańskie klimaty 17:41, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Zeta pędziwiatrze, z jaśminem do Ciebie przychodzę
Wszystko o czym ... Marzysz 17:35, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
i jeszcze troszkę...











Ogrodnik Mimo Woli cd 17:32, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dziewczyny..damy radę..za 2 miesiące już będzie cudnie... a luty w dodatku krótki miesiąc...
Tak było rok temu...... za 2 miesiące.....czyli 20 marca
Nie powala na kolana, ale już raduje .. i to w każdym miejscu w ogrodzie, bo takie niespodzianki wtykam gdzie popadnie



Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para:) 17:30, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witam w w licznej rodzinie ogrodomaniaków pozytywnie zakręconych i życzę powodzenia w tworzeniu swojego własnego ogrodowego zakątka ślę miłe pozdrowienia
Wszystko o czym ... Marzysz 17:28, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
W poszukiwaniu koloru Nie było latwo, wszędzie tylko biel...



Witajcie ! 17:25, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witaj Lenko swoją pasję ogrodniczki na pewno tu twórczo rozwiniesz jest tu wiele pozytywnie zakręconych i cudowne towarzystwo, nudzić się nie będziesz pozdrawiam
na powitanie dołożę ci kwiatuszka
Wszystko o czym ... Marzysz 17:24, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
Zapraszamy dzisiaj na zimowy spacer po naszym lesie Kto lubi, można na biegówkach











Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 17:21, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
mam Irenko Mój jaśminowiec jest taki inny kupiony w lipcu 2011 malutki z kilkoma gałązkami
Posadziłam go w rogu przy 'skarpie' Szukałam jego zdjęć i widzę że domomentu gdy zaczełam robić tej rabaty omijałam go az aparatem szerokim łukiem oto jego historia


tutaj już 8.2012


i 9.2012


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies