Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kolorowe rabaty 17:03, 05 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
krisec napisał(a)
Martku dziękuję, wszystkiego co najlepsze w Nowym roku życzę, wiosennie u Ciebie się zrobiło.
Serdecznie pozdrawiam.

Hontersjowo dla Ciebie.







Dzięki Kisec
Pozdrawiam serdecznie
Ogród przydomowy - Hosty 16:53, 05 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
monteverde , dziękuje i pozdrawiam
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 16:49, 05 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Kolorowe rabaty 16:06, 05 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Jeden pierwiosnek wiosny nie czyni, ale humor poprawić może



Pozdrawiam cieplutko
Ogród w skali mikro :) 15:37, 05 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Właśnie trwa dyskusja czy to kompostownik zwykły czy termokompostownik ... Czy są różnice w postępowaniu z tymi kompostownikami???
Kwiatki i rabatki u Elizy 15:20, 05 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
krisec napisał(a)


Ęlu dziękuję za życzenia noworoczne na wzajem. zrobiło się wiosennie u Ciebie.
Gardenię planuj, polecam, bo sezon ogrodnika zaczyna się w Poznaniu.

Dzięki, ze zajrzałeś, do Poznania mam kawałek, więc muszę się mocno zastanowić nad wyjazdem i poczytać... ale czy nie są to targi dla profesjonalistów?


Elu na ubiegłych targach takich jak My zwiedzających było ponad 15 tyś, profesjonalistów branżowych było ponad 7 tyś. Warto pojechać oko nacieszyć, zaczerpnąć inspiracji, i nie tylko wrócić z cebulkowymi nowościami do domu.

Dla przypomnienia foto, jak by coś to je edytuję.








Ale donice.....nie pokazujcie mi .....czy w Tychach też można coś takiego dostać??








Kolorowe rabaty 15:14, 05 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
Martku dziękuję, wszystkiego co najlepsze w Nowym roku życzę, wiosennie u Ciebie się zrobiło.
Serdecznie pozdrawiam.

Hontersjowo dla Ciebie.





Kwiatki i rabatki u Elizy 15:01, 05 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
eliza3 napisał(a)

Ęlu dziękuję za życzenia noworoczne na wzajem. zrobiło się wiosennie u Ciebie.
Gardenię planuj, polecam, bo sezon ogrodnika zaczyna się w Poznaniu.

Dzięki, ze zajrzałeś, do Poznania mam kawałek, więc muszę się mocno zastanowić nad wyjazdem i poczytać... ale czy nie są to targi dla profesjonalistów?


Elu na ubiegłych targach takich jak My zwiedzających było ponad 15 tyś, profesjonalistów branżowych było ponad 7 tyś. Warto pojechać oko nacieszyć, zaczerpnąć inspiracji, i nie tylko wrócić z cebulkowymi nowościami do domu.

Dla przypomnienia foto, jak by coś to je edytuję.














Mój kawałek raju II 14:28, 05 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
Aniu wątek Twój goni, spóźnione moje gratulacje kolejnej setki, proszę przyjąć. Serdecznie pozdrawiam,
Pomyślności w Nowym Roku.


Ogród z perspektywą na przyszłość 14:21, 05 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
Nadrabiam zaległe zdjęcia z wyjazdu.

Teściowa zrobiła metalową choinkę


I nowy wianek



Moje nowe postumenty do ceramiki. Oczywiscie made by TEŚĆ



A to ogród nowegą sąsiada, który pokazywałam latem. Zimą jest równie piekny





Hmmm choinka teściowej bardzo interesująca i fajna bo inna niż wszystkie
A ogród sąsiada boskiiii....piękne wyglądają trawy w takich grupach zwłaszcza zimą
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 14:19, 05 sty 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Pospacerowałam dzisiaj chwilkę po ogródku. Nie jest źle - nawet coś kolorowego i kwitnącego znalazłam.




mój ciemiernik ma mnóstwo pąków
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 14:16, 05 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Zagadka - co to jest?



też mi się z UFO skojarzyło, albo z pędzącą kometą ale już napisałaś, co to jest tak naprawdę
Kwiatki i rabatki u Elizy 14:15, 05 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Kasiu ja też będę robiła sadzonki z tych pelargoni, które przyniosłam do domu na zimę, tak wygląda jedna z nich... ale przyznaję, że to moje początki z rozmnażaniem... może złapię bakcyla



Moja największa pasja - ogród 14:12, 05 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
A propos planów rozmnażania roślin to w trzech słoikach mam teraz kilkadziesiąt sadzonek bluszczu od sąsiada

Mam do obsadzenia kilkadziesiąt metrów siatki, trochę już mnie męczy fakt, ze jestem widoczna z każdej strony, a chciałabym mieć troszkę prywatności na własnym podwórku

od sąsiada dostałam reklamówkę bluszczu i pocięłam go na kawałki, włożyłam do wody, może się uda choć część ukorzenić

tak to wygląda teraz



Moja działka. 14:05, 05 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Dziś się odważyłam i postanowiłam napisać mój wątek, bo bardzo chce być z wami.
Mam 57 lat mieszkam w blokowisku ,za miastem w ogrodach działkowych mam swoją małą dzialkę.
Co można zrobić na 300m kw.Moją pasją są roże i lilie,działkę mam 4 lata cały czas coś zmieniami ciągle nie jest tak jak trzeba ,ale teraz podglądając wasze ogrody zaprowadze trochę porządku.

Spróbuje dodać pare zdjęc może mi się uda ,muszę chyba mieć wizytówkę lub swój link ale z tym to już gorzej.



Mój ogród 14:00, 05 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Gratuluje kolejnej seteczki
Kwiatki i rabatki u Elizy 13:59, 05 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
eliza3 napisał(a)
Pamiętacie moje sadzonki pelargonii ?
Zrobiłam je pod koniec października, bo trochę żal mi było je wyrzucić na kompost... nie miałam wielkich nadziei na sukces... zrobiłam siedem doniczek , w niektórych było po dwie sadzonki.



Mamy styczeń, więc pokażę co zostało z tego co zrobiłam jesienią, cudów nie ma, ale część przeżyła ukorzeniła się, więc jest nadzieja, że doczekają wiosny...






Elizo ja zrobiłam trochę inaczej starą pelargonię przeniosłam z piwnicy i teraz trzymam w cieple, żeby puściła młode przyrosty, które będę ukorzeniać

zobaczymy co to z tego będzie
Kolorowe rabaty 13:55, 05 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
aldonaz napisał(a)

Zostawiam kolorowy ślad i pozdrawiam Wszystkich Gości



Piękne te cynie, a pomyśleć, że kiedyś ich nie znosiłam - to były najpopularniejsze kwiaty w ogrodzie mojej teściowej...


Rozumiem Aldonaz ,ale daj spokój to tylko kwiaty nic ci nie winne )))))))))))))))))))))))))))

A tak poważnie jesteś jedyną osobą ,która miała takie cynie i pamiętam,że jeszcze też białe
W maju ubiegłego roku miałam okazję trafić takie,ale się nie skusiłam troszkę później żałowałam dla nasion mogłam je wziąć
Pozdrawiam kochana
Kwiatki i rabatki u Elizy 13:54, 05 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Pamiętacie moje sadzonki pelargonii ?
Zrobiłam je pod koniec października, bo trochę żal mi było je wyrzucić na kompost... nie miałam wielkich nadziei na sukces... zrobiłam siedem doniczek , w niektórych było po dwie sadzonki.



Mamy styczeń, więc pokażę co zostało z tego co zrobiłam jesienią, cudów nie ma, ale część przeżyła ukorzeniła się, więc jest nadzieja, że doczekają wiosny...




Moje zmagania ogrodowe 13:02, 05 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
Ewelinko 100 gratuluję, pozdrawiam.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies