Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 05:43, 05 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Wieloszka napisał(a)










Ale widoczki! Nie ma to jak kulki. One zawsze dobrze wyglądają. Teraz dopiero widzę na tle śniegu jaki masz kolor elewacji. Byłam pewna, że jest biała No i ten kulig.... Wewnętrzna droga przy dzieciach bardzo się przydaje.
Cztery łapki - zwierzęta domowe 01:33, 05 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Kaloszki i inne butki ogrodowe 01:28, 05 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
jotka napisał(a)

A to kaloszki mojej małej pomocnicy
Jeszcze za duże, niestety, a szkoda bo bardzo by się na tą pogodę paskudną przydały.



Cudowne Gdyby były mój rozmiar, to kupiłabym sobie chociażby do siedzenia, bo w kaloszach nawet najładniejszych chodzić nie mogę


Czytalam w jakims kobiecym pismie,ze kalosze z ,,trzymankami´´ wymyslila Polka i wyprodukowala w ....Hmmm.Mialy nazwe pochodzaca od imienia jej synka...Jak to znajde to napisze A kaloszki superasne
Czy to nie byly przypadkiem Kamiole....Byc moze sie myle...
Ogród Magdalenka 01:25, 05 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Podlewałam ją , a u mnie mokro i bardzo mocno ją przycięłam w sierpniu a powinnam tylko przekwitłe kwiatostany i wtedy już wyglądała bardzo kiepsko .... Finka mnie uświadomiła, jak mnie odwiedziła, że nie powinnam u siebie prawie nic podlewać ...żurawki też zaczęły padać ...
tak wyglądała we wrześniu ... po zastosowaniu dolomitu, zaczęła coś tam odbijać, ale była taka żółta i nie zakwitła po raz drugi , a innym kwitła ... a na wiosnę była taka piękna , widziałaś ?
Kaloszki i inne butki ogrodowe 01:12, 05 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Pokazujemy wszystkie co mamy, i ładne i wygodne

Ja miałam takie:
Najpierw Huntery z warzywami


Potem koronkowe



Teraz wizytowe mam takie



Fiu fiu...full wypas
Ogród przydomowy - Hosty 01:05, 05 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry

Ogród przydomowy - Hosty 01:05, 05 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Kasiek napisał(a)

Dzięki , co roku coś zmieniam dosadzam wykopuje .....................
jeszcze trochę starszych zdjęć . Pozdrawiam Wojtek S


Jejku...jakie hosty...

Witaj i ja jestem tu nowa,wiec przyszlam sie przywitac Ogrod piekny,widze duzo roslin ktore chce miec w swoim ogrodzie np. hosty Cieplutko pozdrawiam-Kasiek


Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania mojego wątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiosną będzie się działo.............
Ogród przydomowy - Hosty 00:53, 05 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
wojtas2101 napisał(a)
Dzięki , co roku coś zmieniam dosadzam wykopuje .....................
jeszcze trochę starszych zdjęć . Pozdrawiam Wojtek S


Jejku...jakie hosty...

Witaj i ja jestem tu nowa,wiec przyszlam sie przywitac Ogrod piekny,widze duzo roslin ktore chce miec w swoim ogrodzie np. hosty Cieplutko pozdrawiam-Kasiek
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:48, 05 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Nesko, a co myślisz o tym żeby odwrócić rośliny, że hortensja pod płotem a kulki bliżej sosny?
Ogród przydomowy - Hosty 00:47, 05 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Lek na całe zło czyli mój ogród 00:44, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Taką śliczniutką widziałam w Irlandii - nie wiem, czy jest u nas do zdobycia?



Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:44, 05 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
A może wystarczyło by hortensję ciąć mocniej żeby się nie rozrosła?


To małe jasnozielone to hosty.
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:35, 05 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Z drugiej strony może lepiej zostawić tą piurkówkę i dodać tylko kulę większą z cisa pomiędzy płotem a sosną i runianka pod spodem ...
Ogrodnik Mimo Woli cd 00:28, 05 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
asc napisał(a)
Mina niezbyt zachwycona skrócaniem tych mizerot

A te skraca Misiek....



no właśnie i po zaraz jakieś nożyce do bukszpanów, jak się ma psa
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:27, 05 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Patrząc na to zdjęcie wydaje mi się że nie zmieściłaby się hortensja razem z 3 kulkami..co najwyżej jedna duża, ale to tak troche od czapy więc może lepiej dwie hortensje ....
Zdjęcia Roku 00:27, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Nareszcie mogłem zdjąć te kośćiółkowe buty i wymoczyć nogi - co za ulga!



Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:22, 05 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Rododendrony pasowałyby tam na rabacie za płotkiem może?? Jak tam jest ?? Półcień czy raczej dużo słońca?? Glebę można wymienić...

Oo, podsadzone runianką pasowałyby do tej co wymyśliłem po drugiej stronie i wtedy tylko przy nich hosty zamiast pod sosną...
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 00:18, 05 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
A może - wybacz Łoosiuu że posiłkuje sie Twoją wizualizacją - bukszapany w trójkącie a pod sosną jak sugeruje Gosia - hortensje?
Ogrodnik Mimo Woli cd 00:16, 05 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Kolorowe rabaty 00:10, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Martek napisał(a)
Zostawiam kolorowy ślad i pozdrawiam Wszystkich Gości



Piękne te cynie, a pomyśleć, że kiedyś ich nie znosiłam - to były najpopularniejsze kwiaty w ogrodzie mojej teściowej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies