Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi
08:42, 05 sty 2013
Kochani dziekuje cudnie za Wasze odwiedzinki, zyczenia i to, ze JESTESCIE
!!!!!
Nowy rok powitalismy pieknm sloncem
...wlasciwie od niedzieli 30-tego grudnia bezustannie radowaly nas ciele promyki ... temperatura wynosila od 15 do 19C ....cudnie
!!!!!
Ogrod spi , nadal pusto...ale i tak cieszy
.....

sspecjalnie dla Daneczki
...moja Zuziulka

...
Cudownego, slonecznego i radosnego weekendu Wam zycze
!!!!!!
sciskam mocno i buziam jak zawsze

!!!!!!
Nowy rok powitalismy pieknm sloncem
Ogrod spi , nadal pusto...ale i tak cieszy
sspecjalnie dla Daneczki
Cudownego, slonecznego i radosnego weekendu Wam zycze
sciskam mocno i buziam jak zawsze