Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 00:09, 05 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mina niezbyt zachwycona skrócaniem tych mizerot
Ale te skróciłam sama....



A te skraca Misiek....

Lek na całe zło czyli mój ogród 00:02, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Wspomnienie lata - kokoryczki







Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:58, 04 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Takie coś mam mniej więcej na myśli :

zdjęcie host Fire and Ice, które dołożyłem http://pics.davesgarden.com/pics/2005/09/04/Equilibrium/92dc34.jpg
Jak będzie bluszcz na pniu sosny to będzie bardzo schludnie i elegancko wyglądać...nawet nie wiem czy nie przesadziłem z tymi hostami...to jest mała rabata ! Według mnie to by było dobre rozwiązanie i praktyczne, poza tym odporne! Wiem, nie jestem mistrzem painta, ale na żywo by to dobrze wyglądało
Dobra, dobra już nie spamuję
Moja największa pasja - ogród 23:53, 04 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Wspomnienie poprzedniej wiosny, nie wiem jak wy, ale ja bardzo już tęsknie za ogrodem i nie mogę się doczekać, kiedy w końcu zacznie się tzw sezon

trochę kolorów, żeby odgonić różne smutki








Ogrodnik Mimo Woli cd 23:52, 04 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
asc napisał(a)
Zeta..ja nie mam bukszpanów jako-tako...kilka okazów mizernych kupionych gdzieś tam przez przypadek I trochę malutkich na obwódki kupionych przez internet Bukszpanowo dopiero dorastam ..... i latem zrobiłam pierwsze strzyżenie tego co mam


Zeta nie wierz jej ...bukszpany ciął Witek ...sama widziałam





a Ania rączki pod boczki i się cieszyła skubana że za nią robotę odwalają



Ogrodnik Mimo Woli cd 23:49, 04 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Iza to widzę że z Anią będziemy musiały zrobić ci najpierw pranie ...................MUZGU.
Ania nadrabiaj zaległości i jeszcze rób naddatek roboty , bo wyjazd aż na 3 dni . Kaziu oszaleje


Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:47, 04 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Pod spodem mogę się założyć - sam gruz, poza tym żadnego deszczu gdy pada deszcz, odradzam. Rh ? to nie dla nich.
Jako doświadczony ogrodnik to mówię
Ogród u stóp klasztoru 23:44, 04 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Konstancja30 napisał(a)

chwała niech będzie twojemu M . trzymam kciuki i obmyślam najkrótsza trasę .........nie tak wprawdzie jak ta do ciebie ,,,,,ale

Iza liczę na ciebie na stoku .ćwicz nogi żeby wytrzymały

Sylwia . ponoć grypsko cie rozkłada ......nie daj się kobito . strzel koniaka , zabij drania


dobrze, że Ty myślisz nad trasą nie ja ... nie no w tydzień ich nie wyćwiczę ... ale u mnie i tak większy problem z głową ...


o głowę się nie martw -------damy sobie z nią radę .mamy na nią nie zawodny sposób . opory likwiduje się bardzo prosto



Ogród u stóp klasztoru 23:41, 04 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
dziewczyny zmykam do pościeli , bo nóżki mi marzną...ale zostawiam pismo obrazkowe - jakże przez nas ulubione
tylko nie pytajcie po co nam niebieska flaga

rabata Alinko - angielska



































Zdjęcia Roku 23:37, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sebek napisał(a)
To ja mogę grać mięsnego jeża!

A z czym się tego jeża jje???????
Kwiatki i rabatki u Elizy 23:34, 04 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
eliza3 napisał(a)


W oczekiwaniu na wiosnę...

Elu milutkie i słoneczne to oczekiwanie tak trzymać pozdrawiam

Uwielbiam te pierwiosnki, takie skromne i zawsze niezawodne...


też je mam, same się pojawiły i tak rozrastają się przez lata, są coraz ładniejsze
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:34, 04 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
kraania napisał(a)





Nie lepiej byłoby zrobić jedną duża plamę po całości np runianki, a w środku od płotu do sosny(?) trzy kulku z bukszpanu żeby wystawały. Lepiej to będzie wyglądać przy wejściu....tak bardziej elegancko i czysto.
O....! 23:31, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bo wszystkie ogrodowiczanki to same fajne laski
Kolorowe rabaty 23:30, 04 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
asc napisał(a)
Jestem wszędzie spóźniona.... ale śladem od Bogdzi lecę napisać, że dzięki wielkie za foto
Nie wiem czyim okiem...ale baaaardzo sympatyczne



Dzięki Aniu jak się od razu cieplej robi na te wspomnienia
Rododendronowy ogród II. 23:29, 04 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Bogdziu gratuluję kolejne setki, tym razem 600 niedługo pewnie kolejny tysiączek

Kolorowe rabaty 23:28, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jestem wszędzie spóźniona.... ale śladem od Bogdzi lecę napisać, że dzięki wielkie za foto
Nie wiem czyim okiem...ale baaaardzo sympatyczne

Lecę w kulki... 23:23, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
O kurcze..było 300-ta..... estetyki w pięknym wykonaniu.... więc na gratki trochę późno wiec napiszę, że ja kcem kolejnych 3000000000 stronek estetyki.....
Estetyki u mnie brak, wiec zostawiam estetycznego lotosa Oczywista oczywistość, że nie mój... ale moje foto
Rododendronowy ogród II. 23:22, 04 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
A ja czytam,patrzę i zastanawiam się co tak ci gratulują ...
Dajesz czadu,ale wiesz stron tyle ile gości,a jak gości dużo to znaczy,że wątek i jego gospodyni są ekstra
Ogród Magdalenka 23:19, 04 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
noemi napisał(a)
Zetka pokaże ,mam nadzieję , że mnie ktoś nie pogoni ...

Izuś oj tak , moja lawenda była śliczna .... a później jej zaszkodziłam ... ale już nie marudzę ... była o taka przed eksplozją koloru .....



i z kolorem dla Ciebie




i zapomniałam, że pada ... a leje mocno ... i znalazła się na pełnym słońca tarasie ... który polewałaś żeby w upalny dzień oddech złapać ...
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 23:19, 04 sty 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Jestem padnięta,z tydzień zajmie mi sprzątanie.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies