Takie coś mam mniej więcej na myśli :
zdjęcie host Fire and Ice, które dołożyłem http://pics.davesgarden.com/pics/2005/09/04/Equilibrium/92dc34.jpg
Jak będzie bluszcz na pniu sosny to będzie bardzo schludnie i elegancko wyglądać...nawet nie wiem czy nie przesadziłem z tymi hostami...to jest mała rabata ! Według mnie to by było dobre rozwiązanie i praktyczne, poza tym odporne! Wiem, nie jestem mistrzem painta, ale na żywo by to dobrze wyglądało
Dobra, dobra już nie spamuję
Iza to widzę że z Anią będziemy musiały zrobić ci najpierw pranie ...................MUZGU.
Ania nadrabiaj zaległości i jeszcze rób naddatek roboty , bo wyjazd aż na 3 dni . Kaziu oszaleje
dziewczyny zmykam do pościeli , bo nóżki mi marzną...ale zostawiam pismo obrazkowe - jakże przez nas ulubione
tylko nie pytajcie po co nam niebieska flaga
Nie lepiej byłoby zrobić jedną duża plamę po całości np runianki, a w środku od płotu do sosny(?) trzy kulku z bukszpanu żeby wystawały. Lepiej to będzie wyglądać przy wejściu....tak bardziej elegancko i czysto.
O kurcze..było 300-ta..... estetyki w pięknym wykonaniu.... więc na gratki trochę późno wiec napiszę, że ja kcem kolejnych 3000000000 stronek estetyki.....
Estetyki u mnie brak, wiec zostawiam estetycznego lotosa Oczywista oczywistość, że nie mój... ale moje foto
A ja czytam,patrzę i zastanawiam się co tak ci gratulują ...
Dajesz czadu,ale wiesz stron tyle ile gości,a jak gości dużo to znaczy,że wątek i jego gospodyni są ekstra