O....!
17:55, 04 sty 2013
hej, witam wszystkie/-ich miło ! 
ostatnio jakoś się nie udzielałam na forum ( chociaż podczytywałam wasze wątki
) - chyba zimowe nicnierobienie w ogrodzie tak na mnie wpłynęło...aż wreszcie trafił się wątek, ktory mnie szalenie rozbawił i zmobilizował do aktywności... zgadnijcie jaki ?
...no, nietrudna zagadka...
...i właśnie w ramach miłych wspomnień ze spotkań, na których byłam ...po jednym zdjęciu ...
u Danusi z Sosnowa ( 2011) w grupie z właścicielką ogrodu, Danusią
u Danusi na Święcie róż ( 2012) z poznaną wówczas w realu Anią
u Ani na chrzcie ogrodu ( 2012) z Martą ( też pierwsze spotkanie w realu)- pogawędka połączona z relaksem ...(zdj. Richiego)
ostatnio jakoś się nie udzielałam na forum ( chociaż podczytywałam wasze wątki
...no, nietrudna zagadka...
...i właśnie w ramach miłych wspomnień ze spotkań, na których byłam ...po jednym zdjęciu ...
u Danusi z Sosnowa ( 2011) w grupie z właścicielką ogrodu, Danusią
u Danusi na Święcie róż ( 2012) z poznaną wówczas w realu Anią
u Ani na chrzcie ogrodu ( 2012) z Martą ( też pierwsze spotkanie w realu)- pogawędka połączona z relaksem ...(zdj. Richiego)

