Wszystko o czym ... Marzysz
19:57, 03 sty 2013
taki złodziejaszek przylatuje do nas i zabiera sikorkom sloninkę
Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są
![]()
trójlist ? zawsze mi coś go zjada
![]()
lubię tę bylinkę ale mi wyleciała nazwa ..
![]()
To mówisz że decyzja zapadła.....fajnie będzie kolorowo......
carexy evergold są cudowne bo zimozielone
tu na fotkach masz przykład (tylko ja mam odwrotnie białe obrzeże a zielony środek, nie pamiętam nazwy)
![]()
Czy te carexy które napisałaś też są zimozielone?
Hakone o której wcześniej myślałaś usycha na zimę i nie jest tak urokliwa jak carexy, za to latem piękna i tak fajnie się przewiesza.....a Ty masz tam chyba betonowy próg o ile dobrze pamiętam.
Albo obrzeżem wzdłuż progu obsadź carexami evergold, a za nimi kolory pomieszaj.....nawet jak żurawki i inne wypadną na zimę to obrzeże zimozielone stworzy stałą granicę......taki mi pomysł teraz wpadł jak piszę o carexach
Będziesz formować, super, tylko zdaj relację..
A jak tam myślisz jeszcze o bukszpanach?, przyznaj się
Aniu, wiesz co dobre! Jakby cieplej mi się zrobiło![]()