Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wszystko o czym ... Marzysz 19:57, 03 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
taki złodziejaszek przylatuje do nas i zabiera sikorkom sloninkę



Ogród zapachów u Jasi 19:53, 03 sty 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



Chyba w tym (przyszłym) roku posieję lewkonie. Bo ja już troszeczkę planuję.





Lewkonie gościły u mnie w pierwszym roku ogródkowania, później już nie , a szkoda.
Też już myślę o siewach, posieję ośmiał, czerwony łubin, kard, odnalazły się nasiona różowej naparstnicy, które w sierpniu szukałam bez skutku, mam trochę nasion niespodzianek i 3 paczuszki nasturcji, która w ubiegłym roku sprawdziła się na rabatach , tam gdzie miałam dużo pozimowych wypadów bujnie rosła i kwitła nasturcja. Zapomniałam o igiełkowych astrach w których się zakochałam.











Postawić trawkę nad i... 19:45, 03 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dosyłam kwiatka

Same wątpliwości 19:44, 03 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
Gosiniak napisał(a)
[/qu
Postawić trawkę nad i... 19:43, 03 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
baraga1904 napisał(a)


No to może jednak zamiast kostek lepsze są kanciki?


Przy kostce też trzeba robić kanciki.... Bo trawa zarasta i brzydko wygląda
Buziam Aga.
Już za momencik, już za chwileczkę pierwsza steteczka będzie !!!! STO LAT


...ja tu gadu, gadu ...., nawet nie zauwazyłam..


Tak to jest jak sie o menu na imprezkę myśli...


O masz i setkę i gratulację
Zdjęcia Roku 19:35, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Ana: halo, szykujcie narzędzia, będę sadzić, pakują mi rośliny do samochodu, niedługo wracam


Pan z prawej strony: ... kombinujcie, kombinujcie... zobaczymy ile roślin wciśniecie....
Rododendronowy ogród II. 19:31, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są





Takie w paski maja jastrząb i krogulec ale czy to ich nie potrafię powiedziec. Moga byc też jakiejs gesi którą np lis porwał komus bo i hodowlane ptaki też różne bywają. Znalazłam taką stronę tam jest o piórach ale to nie takie proste rozpoznac.

http://forum.przyroda.org/topics47/atlas-pior-spis-tresci-vt2582.htm
Witajcie w Wyżełkowie 19:26, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
No nie mogę znaleźć zdjęcia tego jeża, ale znalazłam kociarstwo Któregoś dnia zaintrygowana tym dlaczego moje psy tak nagle zapłonęły uwielbieniem dla drewutni poszłam ją dokładnie obejrzeć.



Psy były niepocieszone kiedy kazałam "wyjść z kuchni" (to jedyna skuteczna komenda, żeby się ich chwilowo pozbyć i w dodatku działa wszędzie zarówno w kuchni jak i w łazience w salonie i w ogrodzie, bo po jak wykonają komendę "wyjdź z kuchni" natychmiast dostają nagrodę). Moim oczom ukazał się "przerażający widok"kolejnych małych czarnych kosmatych zbirów

Ogrodowy spektakl trwa ... 19:15, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Zatęskniłam za wiosną i podreptałam do twojego ogrodu.
I nie dziw się, że ją coś zjada,

mira napisał(a)

trójlist ? zawsze mi coś go zjada


bo ciemiężnica /czarna ?/, to przysmak ślimaków.

mira napisał(a)

lubię tę bylinkę ale mi wyleciała nazwa ..


I ja lubię wielosił. Jest z tych nieproblemowych.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:14, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry

dubelek
korzystam i na chwilę wiosnę przywołuję



Zdjęcia Roku 19:12, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Shrekol: Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest może jest już źle,
nie będziesz wiedział czy jest tak czy tak i to jedyny pewny fakt.....
Jeszcze rok, jeszcze dzień, przekonacie się o tym sami, jak to jest, jak to jest z dziewczynami.... )

Zdjęcia Roku 18:53, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Danusia: słuchajcie, idziemy do Kasi...


koleżanka do Kasi: Kasiu, nie chcę nic mówić, ale kolejna grupa zwiedzających nadchodzi...
Kasia: ....i znowu mi trawnik zadepczą.....


Znowu idą! chodu!
Ogród w Jaszczowie 18:45, 03 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Na poczatku witam
Zycze szczesliwego Nowego Roku




Pospacerowalam po Waszym ogrodzie wszystko przeczytalam
co powiem? brak mi slow przepieknie na poczatku wielki uklon w strone meza.
Agusiu jestes szczesciara ze masz takiego Kube super ze macie wspolne zainteresowania.
Nikola to najpiekniejszy kwiat w Waszym ogrodzie jestescie i bedziecie cudowna szczesliwa rodzinka.
Na pocztku zachwycilam sie Pusia jak zobaczylam Ramzesa to juz mialam problem.
No ale jak sie pojawilo malenstwo to juz nic nie istnieje tylko ono jest przesliczna.
Zycze Wam duzo duzo zdrowia milosci i zrozumienia.

Wszystko o czym ... Marzysz 18:45, 03 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
Kocham cię, Pretuś







Murki oporowe 18:42, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tu gdzie sosny są na dobrym poziomie, ominęliśmy je chodnikiem.
Ta realizacja będzie w Mai w ogrodzie kiedyś.



Ogródek Hanusi po zimie 18:42, 03 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Czytam i czytam Wasze wyznania
Jak dzielna jest ta nasza Hania .
O połowę młodsze są różne jołopy
Co myślą że diabeł siedzi w laptopie.

Myślę że wnuki przez dziurkę zaglądają
I Babcię Hanię szczerze podziwiają .
Skąd te wiadomości Ona posiada
Ale czy Babcię pytać wprost wypada?



Moja największa pasja - ogród 18:41, 03 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Urszulla napisał(a)
To mówisz że decyzja zapadła.....fajnie będzie kolorowo......

carexy evergold są cudowne bo zimozielone
tu na fotkach masz przykład (tylko ja mam odwrotnie białe obrzeże a zielony środek, nie pamiętam nazwy)



Czy te carexy które napisałaś też są zimozielone?
Hakone o której wcześniej myślałaś usycha na zimę i nie jest tak urokliwa jak carexy, za to latem piękna i tak fajnie się przewiesza.....a Ty masz tam chyba betonowy próg o ile dobrze pamiętam.
Albo obrzeżem wzdłuż progu obsadź carexami evergold, a za nimi kolory pomieszaj.....nawet jak żurawki i inne wypadną na zimę to obrzeże zimozielone stworzy stałą granicę......taki mi pomysł teraz wpadł jak piszę o carexach


Ulu witaj

Myślałam nad Carexem evergold, tylko, że boję się, że będzie za niski do tych wielkich kul, tu musi być coś bardzo widocznego, ciężka decyzja, bo jest tyle pięknych odmian, chciałabym wszystkie ale tak się nie da, poza tym walczę z manią zbieractwa wszelakiego
Murki oporowe 18:35, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W innym naszym ogrodzie drzewo dostało wgłębnik a nie zostało zasypane




Ogród w skali mikro :) 18:33, 03 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Gosiniak napisał(a)
Będziesz formować, super, tylko zdaj relację..
A jak tam myślisz jeszcze o bukszpanach?, przyznaj się



A myśle , myślę tylko ciiiiii ..... co na to powie mój partner od roboty ?? ... Marzą mi się takie półkule( wrzuciłam link chyba na poprzedniej stronie )... Chcę je wstawić na rabatę przed domem... Looknij na fotkę ...pośrodku są berberysy - teraz nie maja liści ... Ale normalnie są takie sliczne czerwone... Jakby tak te kulki pod nimi ...achhhh rozmarzyłam się ...
Rajski ogród Ani 18:33, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ka1sia napisał(a)
Aniu, wiesz co dobre! Jakby cieplej mi się zrobiło
Miło mi Kasiu to dla ciebie też ciepły obrazek z ogrodów p. Szmitów



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies