Robercie myślami byłam z Tobą w wigilię,święta i sylwestrowo,ale nie chciałam zabierać przestrzeni między małżeńskiej

Dziś już sobie pozwolę na życzenia
Szczęśliwego,pełnego miłości,zdrowia,wszelkich łask Nowego 2013 Roku dla Ciebie i Najbliższych Kolego
Dziękuję za kolejną dawkę fantastycznych zdjęć to naprawdę miłe,że "zabierasz"nas w tak dzikie jeszcze rejony

Ciekawe co te ludzie myślą sobie o Rowerzyście ...?

)))))))))))))