Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pełen motyli...... 14:40, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
Do góry






Dziękuję za życzenia noworoczne. Miło mi , że o mnie pamiętacie. Życzę Wam szczęśliwego, radosnego, obfitego w wszelkie łaski Nowego Roku.
Ogród pełen motyli...... 14:37, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
Do góry
Dziękuję za noworoczne życzenia. Miło mi, że o mnie pamiętacie. Życzę Wam szczęśliwego, radosnego i obfitego w wszelkie łaski Nowego Roku.









Zdjęcia Roku 14:26, 01 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry


Słuchajcie, słuchajcie, muszę Wam coś pokazać !



Ja wchodzę, a Wy zaczynajcie fotografować



Tak właśnie sprzątam swoją kałużę



Widzicie, jaka czyściutka woda?



Ogród u stóp klasztoru 14:22, 01 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Do góry

Wszystkiego Najlepszego Pozdrawiam.
DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 14:19, 01 sty 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
KOCHANI, SAMYCH WSPANIAŁOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ OGRODOWYCH I NIE TYLKO, ENERGII I ZAPAŁU, CIERPLIWOŚCI, ZDROWIA I FUNDUSZY W TWORZENIU WŁASNEGO ZIELONEGO MIEJSCA NA ZIEMI! NIECH TEN NOWY 2013 ROK BĘDZIE OBFITY I URODZAJNY!!! TEGO SOBIE I WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ
Buziam noworocznie

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:09, 01 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Zygmusiu, puściłam tę piosenkę Wiciowi i też Cię pozdrawia, jako ta druga połowa "od prawdziwej roboty".
A tymczasem pozdrawiamy Was oboje i życzymy złapania bakcyla wyjazdowego No i powodzenia w zmianach ogrodowych.

Zygmusiu życzę abyś został odważnym ogrodnikiem od topiarów


Danusiu...dziękujemy...bakcyl już jest

co do topiarów, zdam dokładną relację...czy w końcu te swoje bukszpany przytnie!!
pozdrawiamy Was oboje
To właśnie tu 14:02, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Dzidka to ma być bardzo dobry i wspaniały Rok
I tego proszę się Trzymaj !

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 13:59, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Dziękuję za życzenia i odwiedziny Dajano

Życzę Ci samych radosnych dni w tym Nowym, rozpoczętym właśnie Roku 2013 .

Ogródek Hanusi po zimie 13:59, 01 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Rozpoczynamy nowy kalendarz...czyste karteczki......co nam przyniosą za treść?
Mam nadzieję,że będą zapisane tylko wesołym,zielonym atramentem!
Powodzenia!

Znowu na wsi 13:58, 01 sty 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Ogród u stóp klasztoru 13:58, 01 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Bardzo dziękuje wszystkim za życzenia i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU 1213.

dla mnie dopiero poranek , więc muszę trochę się ogarnąć .





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:51, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Życzę Ci Danusiu dobrych i radosnych dni w zdrowiu i poczuciu miłości
Odkrywania nowych,wspaniałych ogrodów również w kraju
Samych sukcesów zawodowych oraz tętnienia życiem tego niezwykłego Forum
Pozdrawiam serdecznie
Martek

Mój jesienny ogród 13:35, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Robercie myślami byłam z Tobą w wigilię,święta i sylwestrowo,ale nie chciałam zabierać przestrzeni między małżeńskiej
Dziś już sobie pozwolę na życzenia

Szczęśliwego,pełnego miłości,zdrowia,wszelkich łask Nowego 2013 Roku dla Ciebie i Najbliższych Kolego

Dziękuję za kolejną dawkę fantastycznych zdjęć to naprawdę miłe,że "zabierasz"nas w tak dzikie jeszcze rejony
Ciekawe co te ludzie myślą sobie o Rowerzyście ...?)))))))))))))





Sosnowo 13:02, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Danusia
Witam już w Nowym 2013 Roku.
Życzę Ci ,żeby był to rok jeden z lepszych,wypełniony miłością,szczęściem i spełnionymi marzeniami
Pozdrawiam serdecznie

Znowu na wsi 12:59, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Joku kochana Ty moja

Niech Rok,który właśnie zechciał nas zaprosić do siebie zawsze Ci sprzyja w zdrowiu,miłości,pogodzie ducha
Niech spełniają się Twoje ukryte na dnie serca marzenia
Wszystkiego dobrego Żono Marynarza

ogrodoweimpresjejolki 12:56, 01 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Melduję się na Ogrodowisku w 2013 roku Dziś na chwilę, bo zaraz mam gości na noworocznym obiedzie, ale zapewne znajdę dłuższe chwile do bycia z Wami
Zdrowia, radości i dobrego humoru

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 12:53, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Sebastianie Wietrze Młody niech ten Rok przywieje Ci coś dobrego,przyjemnego,oszlifuje Twoją jeszcze nie okiełzaną postać
Nabierz powietrza w płuca i żyj !
Spełnienia marzeń Sebek .Może nich Ci jaką babę fajną przywieje

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:48, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zygmusiu, puściłam tę piosenkę Wiciowi i też Cię pozdrawia, jako ta druga połowa "od prawdziwej roboty".
A tymczasem pozdrawiamy Was oboje i życzymy złapania bakcyla wyjazdowego No i powodzenia w zmianach ogrodowych.

Zygmusiu życzę abyś został odważnym ogrodnikiem od topiarów
"Baśniowy" Ogród 12:47, 01 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Basieńko niech ten Rok będzie piękny,dobry,pełen miłości i miłych niespodzianek.


Lecę w kulki... 12:45, 01 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Aniu......
Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies