Przyjazny ogród
20:17, 29 gru 2012
Wiosną muszę wykopać wszystkie jednoroczki z podszytu matecznika i nawieść ziemi z obornikiem aby przykryć wypiętrzone korzenie. Miałem zrobić to jesienią, ale niestety nie zdążyłem. W związku z tym, że nie mam co zrobić z częścią siewek, to wiosną ogłoszę się w dziale "Oddam". Ale to wiosną, teraz to nie wiem nawet jak zimę przeżyją.
A tak wyglądają, te małe pod matecznikiem za przekwitłymi zawilcami.