Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Mariusz 19:21, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
alinak napisał(a)
hihhi Ania już zwabił . doczytasz .
Mariusz dzięki za podpowiedź. może nie doczytałeś , ale fotka robiona aparatem z dużym zoomem , z odl . ok 10 m.. a gniazdo tylko dlatego zauważyłam że kompletnie nie było schowane

Aaa...o Roberta z jesiennego ogrodu chodzi. Często odwiedzam jego ogród, mamy wiele wspólnych zainteresowań, lubimy prace w terenie, myślę, że współpraca będzie miedzy nami kwitła .
Dziękuje za odwiedziny .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 19:24, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
monteverde napisał(a)
super wątek ,nie ulegaj żonie w zmianie ogroduDanusiny ogród już mamy i tam zaglądamy pozdrawiam



Ja nawet nie potrafię stworzyć tak pięknego i poukładanego ogrodu jak u Danusi, pozostaje mi tylko podziwiać .
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 19:37, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
irena_milek napisał(a)
A ja Mariusz wciąż zachwycam się twoimi piwoniami, jakie one piękne!

A to nie będę czekał do maja .
Proszę

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
monteverde 19:40, 29 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mariusz napisał(a)

A ja Mariusz wciąż zachwycam się twoimi piwoniami, jakie one piękne!

A to nie będę czekał do maja .
Proszę



Mariusz a nadwyżki tych piwoniowych siewek można od Ciebie za dobyć? pozdrawiam no takie cuda i to na samym oborniku
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 19:43, 29 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jak będziesz pokazywał piwonie to przestanę do Ciebie przychodzic a powodem będzie paskudne uczucie zazdrości bo są bajecznie piękne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:04, 29 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wróciłam jednak jeszcze raz popatrzec i mam to samo pytanie co Ania. Może masz z siewek jakies na zbyciu???Muszę je kiedys zobaczyc na zywo ale jak??? One tak krótko kwitną.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 20:17, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
monteverde napisał(a)


Mariusz a nadwyżki tych piwoniowych siewek można od Ciebie za dobyć? pozdrawiam no takie cuda i to na samym oborniku

Wiosną muszę wykopać wszystkie jednoroczki z podszytu matecznika i nawieść ziemi z obornikiem aby przykryć wypiętrzone korzenie. Miałem zrobić to jesienią, ale niestety nie zdążyłem. W związku z tym, że nie mam co zrobić z częścią siewek, to wiosną ogłoszę się w dziale "Oddam". Ale to wiosną, teraz to nie wiem nawet jak zimę przeżyją.
A tak wyglądają, te małe pod matecznikiem za przekwitłymi zawilcami.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:18, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)
Wróciłam jednak jeszcze raz popatrzec i mam to samo pytanie co Ania. Może masz z siewek jakies na zbyciu???Muszę je kiedys zobaczyc na zywo ale jak??? One tak krótko kwitną.

Dzięki Bogdziu odpowiedziałem w poście wyżej.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 20:22, 29 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To ja jestem druga w kolejce i najlepiej na kilka sztuk bo wiadomo że z siewek są same niespodzianki a niespodzianki są wspaniałe.Chętnie wymienię na coś innego.Muszę zobaczyc bo pamiętam że cos zaczynałeś kolekcjonowac .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 20:25, 29 gru 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)
Wróciłam jednak jeszcze raz popatrzec i mam to samo pytanie co Ania. Może masz z siewek jakies na zbyciu???Muszę je kiedys zobaczyc na zywo ale jak??? One tak krótko kwitną.

Bogdziu, na pewno się kiedyś spotkamy i myślę, że w moich piwoniach .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies