Mój mały raj na ziemi :)
10:59, 29 gru 2012
zapytam za Madżenką, czy to jest zima?
choć mnie pasuje
piękny słoneczny poranek przypruszony pudrem, ehh jak pięknie !
cisza zagłuszona jedynie panią D.Krall, kawa, spokój, brak pośpiechu.....to lubię
choć mnie pasuje
cisza zagłuszona jedynie panią D.Krall, kawa, spokój, brak pośpiechu.....to lubię
