Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 17:48, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dopiero włączyłam komputer, wcześniej nie mogłam bo zajmuję się moją małą wnusią a jak to przy dziecku oczy do okoła głowy.Z tymi nie skończonymi masz racje, z tyłu domu nie było żadnej tylko pojedyncze drzewka i krzaczki ale kosić było między nimi kiepsko dlatego połączyłam wszystko w rabatę i na wiosnę muszę dosadzić jakieś rośliny. Co do tarasu też mi taka myśl przyszła do głowy bo to jest miejsce od południa i wysiedzieć trudno, ale jak na razie skończyło się na myśleniu.Przed wejściem na pergoli rośnie winobluszcz pięciolistkowy a hortensje też lubię.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Magda70 15:39, 29 lis 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Witaj, pospacerowałam sobię troszkę po twoich włościach, masz troszkę jeszcze do zrobienia więc byle do wiosny
Pozdrawiam serdecznie i miłego popoludnia życzę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
jagoda99 15:48, 29 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Wpadlam sie przywitac Janinko jestem dzisiaj z rewizyta u Ciebie no ale spadam zaczynam od pierwszej strony musze sobie troszke przypomniec

pozdrawiam cieplutko
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 16:42, 29 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Juz wszyscy nie moga doczekac sie wiosny.
Ja bardzo lubie snieg wiec czekam na troche sniegu i wtedy juz jestem gotowa na wiosne.
Widze ze Ty juz masz pomoc wnusia juz duza a ten kocur o matuszewo ale zdolna super.
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Janina 19:07, 29 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Magda70 napisał(a)
Witaj, pospacerowałam sobię troszkę po twoich włościach, masz troszkę jeszcze do zrobienia więc byle do wiosny
Pozdrawiam serdecznie i miłego popoludnia życzę
Dziękuję ci że mnie odwiedziłaś, roboty faktycznie dużo ale teraz myślę jak obsadzić rabaty i pouzupełniać nasadzenia,czekam na wiosnę.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 19:15, 29 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
jagoda99 napisał(a)
Juz wszyscy nie moga doczekac sie wiosny.
Ja bardzo lubie snieg wiec czekam na troche sniegu i wtedy juz jestem gotowa na wiosne.
Widze ze Ty juz masz pomoc wnusia juz duza a ten kocur o matuszewo ale zdolna super.
pozdrawiam
Witam cię serdecznie,wnuczka jak zobaczyła pierwszy śnieg to ze szczęścia ulepiła kota.Jest już duża ma 12 lat,w ogrodzie to nie lubi mi pomagać ale uwielbia robić zdjęcia.Ja śnieg lubię na początku zimy jak jest biało przede wszystkim na święta a potem tęsknie za wiosną.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 10:42, 02 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzisiaj zimno, wszystko pokryte szronem,dobrze że wczoraj zdążyłam pookrywać krzewy.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 09:31, 04 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzisiaj bardzo zimno, nie chce się wychodzić z domu,wkoło biało, śniegu napadało trzeba było odśnieżać podjazd i ścieżki, jak ja tego nie lubię.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
hanka_andrus 09:41, 04 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To są uroki własnego domku w zimie.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Janina 09:49, 04 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
No właśnie, najgożej jak codziennie sypie i tylko człowiek z łopatą lata.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies