Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

To właśnie tu 21:12, 28 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
A ta ozdoba nocowała na drzewie w przedogródku, na wysokości linii energetyczne.
Zdjęcie fatalne, ale radość była.


Moje ukochane miejsce na ziemi 21:12, 28 gru 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
ciemno na zewnątrz......więc........
kamienie otoczaki....obowiązkowo muszą być...
u nas są straszne wiatry w końcu nie na darmo miejscowość nosi nazwę Wietrzno
Roztoczańskie klimaty 21:09, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry

I jakieś siedem tygodni później
To właśnie tu 21:09, 28 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry

Myślę, że i te Ci się spodobają.



Ogród na Cedrowej 21:08, 28 gru 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry

Roztoczańskie klimaty 21:07, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
te maleństwa w donicy to one.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:04, 28 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Rh wydobyły się spod grubej pierzyny


żurawki mocno sfatygowane ciężarem...

Ogród na Cedrowej 20:58, 28 gru 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
A tak mniej więcej po przycięciu

Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 20:56, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 20:55, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
z rozchodnikami.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:54, 28 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
i kilka dzisiejszych porannych fotek. Widać resztki śniegu, kto by pomyślał, że jeszcze tydzień temu było tu około metra śniegu....



Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 20:53, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Ja mam tak.
Ogród na Cedrowej 20:51, 28 gru 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Tak wyglądała bez przycięcia

Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 20:50, 28 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Do góry
Chociaż ogród nieskończony, to już dojrzałam do poprawiania tego co:
1) nie podoba mi się
2) źle rośnie
3) było złym pomysłem.

Oczywiście tym więcej planuję zmian, im więcej godzin spędzonych na ogrodowisku .
I baaardzo liczę na Waszą pomoc!
Mała rabata z rozplenicą. WIosną i zimą totalnie łysa. Czymś ją podsadzić (np. runianka)? A może dodać coś wyższego, kulka z cisa na pniu, trzmielina?

i latem

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:49, 28 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
jako że nie pokazywałam mojego nowego wianka na drzwiach to jeszcze świątecznie


Blaski i cienie nowego życia 20:44, 28 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
8. Odnowiłam rabatę piwoniową




9. Inne drobiazgowe nasadzenia niewidocze w tym roku ...mam nadzieję że pokażą swoje piękno za rok.

PLANY na rok 2013 nie są bardzo wielkie.....bo muszę małymi krokami zagospodarowywać ogród...:
1. szczególnie zależy mi wykonać widok z tarasu a ogród...jest to dość duży obszar trawnika, który będzie otoczony hortensjami
2. M. obiecał zbić kompostownik własnego pomysłu
jeżeli zrobię coś ponad te plany będzie fantastycznie.
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:37, 28 gru 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
czasem niewiele trzeba, by stworzyć coś fajnego....
Blaski i cienie nowego życia 20:34, 28 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
6. Założyłam kompostownik
7. Powstała rabata jukowo- trawowa





Rododendronowy ogród II. 20:31, 28 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
krisec napisał(a)
Ptaszysko dla Ciebie Bogdziu, Jest podobny do tego gościa od Urszulli powyżej, też ma niebieski żabocik.



Dzięki Krzysiu one sa zachwycajace. Ten kolor jest nie tylko niebieski ale jak kiedyś sie mówiło żarówiasto niebieski. Zieleń też fosforyzuje. Nie można sie napatrzec. Dziekuję Tobie i Uli za te piękne zdjecia.
Blaski i cienie nowego życia 20:30, 28 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
4. Zagospodarowałam wąski pas za ogrodzeniem działki





5.Zrobiłam przechowalnik dla różnych roślin


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies