Ponieważ Irenka to osoba dobrze poinformowana to pewnie masz dziś urodziny. Wszystkiego najlepszego , zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń życzy Bogdzia. Ponieważ nie mogę Ci osobiscie odśpiewac ,,sto lat " to posyłam zastępstwo.
a las teraz wygląda troszkę bezbarwnie, śnieg stopniał i śmieci widać, szkoda, że ludzie z takim uporem rzucają śmieci na ścieżki... a wystarczyło by wyrzucić do kosza w domu czy pracy
postarałam się o kilka zdjęć z dzisiejszego dnia, śmieci na fotkach nie ujęłam
A my korzystając z w miarę znośnej pogody, popędziliśmy na spacer, oczywiście najmłodsza latorośl już po 10 minutach chrapała w najlepsze...
ale najpierw była zabawa na podwórku i latanie po trawniku z psem