Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Magdalenka 20:25, 30 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Się porobiło .... zamieszanie z jedną wisienką ... ... bardzo Wam dziękuję za pomoc ...

zdjęcia mam, ale nocne, bo niedawno wróciłam...





Ogród Sylwii od początku :) 20:18, 30 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Super wykonana Tośka i Franek. te ich włoski cudne . Wszystkiego najlepszego , niech Ci sie zawsze spełniają marzenia.

Rajski ogród Ani 20:16, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry




Rajski ogród Ani 20:14, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W jabłuszkowie





Rajski ogród Ani 20:11, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Tuż przed zachodem...





Mój jesienny ogród 20:09, 30 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Aniu, Haniu, Karolciu, Dzięki za gratulacje i piękne kwiatuszki.
Haniu, szybkiego powrotu na FO.
Aniu moje wszystkie szaleją prócz tatarskiego. Stronki na pewno będą czas musi się znaleźć.
Karola , ładna ta nowa różyczka.








Rajski ogród Ani 20:09, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kompozycje w donicach





Po prostu ogród... 20:08, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Sebek - żadna okazja, kompozycje zostały mi z kursu florystycznego, mam teraz poustawiane we wszystkich pokojach

Malgocha1960 - tak, to moje własnoręcznie wykonane bukiety i kompozycje

Urszulla - dzięki, pozdrawiam również

I jeszcze taki wieniec pogrzebowy z goździków gałązkowych, lilii, gipsówki i dzwonka irlandzkiego



Rajski ogród Ani 20:05, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Mój jesienny ogród 20:03, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Klamber napisał(a)
Witam odwiedzających.
Elizo, bardzo lubię te jesienne kolory, więc musi być dużo drzew i krzewów, za iglakami nie przepadam gdyż są zbyt monotonne. Na pewno jest przy nich mniej roboty co przy liściakach ale grabienie liści to moje ulubione zajęcie, zbieram je do worków i palę nimi w specjalnym piecu do bożego narodzenia, więc korzyść podwójna. Z roku na rok jest coraz ładniej bo drzewa większe. Od tego roku postawiłem jeszcze na trawy bez których jesienny ogród dużo traci. Jeśli lubisz takie klimaty to wpadaj jak najczęściej.
Sebku, jak poszukiwania jesieni ? Na pewno spotkałeś, przynajmniej u nas widać ją wszędzie.








Witaj,fajne jesienne klimaty u ciebie,Gratuluję setnej stronki.
Rajski ogród Ani 20:03, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Starzec popielnik jest bardzo dekoracyjny i rozświetla rabaty





Kubusiowo 20:01, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Gosia kwiatuszki dla Was przesyłam i niech Wam się żyje tak samo kolorowo i słonecznie
Rajski ogród Ani 20:01, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Rajski ogród Ani 20:00, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Pod świerkiem wrzosy i wrzośce mają się dobrze




Rajski ogród Ani 19:58, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Rajski ogród Ani 19:57, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Słoneczna niedziela sprzyjała wędrówce po ogrodzie, wszystkie kolory chciałoby się zaczarować i przetrzymać jak najdłużej w ogrodzie
Zatrzymane w kadrze
Jeszcze zdobi ale już niedługo zamieni się w dyniowy dżem





Mój jesienny ogród 19:55, 30 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Jak już zaczęli Ci składac gratulacje to i ja się dołączę do nich. Wielu setek z nastrojowymi zdjeciami -życzę.

Ogrodnik mimo woli 19:55, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mama przywieziona.. dziękuje za pozdrowienia..... i też pozdrawia Was wszystkich
Wojsławice - Święto Traw 30 września 2012 19:48, 30 wrz 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Do góry
Rozpoznawanie roślin domowych 19:46, 30 wrz 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 198
Do góry
Daneczka69 napisał(a)
Witam
czy ktoś z Was pomoże mi w poznaniu imion moich nowych lokatorów?

tutaj 1 NN:



a tu 2 NN:






Nr1 to jest Excoecaria cochinchinensis
synonim: Excoecaria bicolor; inaczej zwana chińskim krotonem .

Nr2 to jest Polyscias guilfoylei .
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies