Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 17:58, 23 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
anna_studio napisał(a)
.....zaglądam czy co błękitnego ni ma....
i ni ma............. ;(


Aniu specjalnie dla Ciebie

W Gąszczu u Tess 17:58, 23 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gratuluję 100

Zmiany przy wgrywaniu zdjęć 17:57, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Huuuuura!!! Po zainstalowaniu IOS6 można z Ipada wgrywać zdjęcia na ogrodowisku

A oto próba generalna
Kiedyś będzie tu pięknie ... 17:56, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
O matko wgrałam IOS6 i chyba z Ipada bedę mogla wgrywać zdjęcia
Wreszcie

Więc próba generalna

Jest!!!
W Gąszczu u Tess 17:56, 23 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
przyłączam się do życzeń
Warmińskie dylematy 17:50, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Do góry
Aniu, o 19 robi się już ciemno u mnie, a z braku latarni ulicznych, to już całkiem, ale poprawiam się i wrzucam zdjęcia

część kupiłam, część dostałam w prezencie z okazji tegorocznej okrągłej rocznicy ślubu

W cieniu - zacieniona 17:36, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Ciągle kwitnie...


cudna
Kompozycje z wrzosami w pojemnikach 17:22, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dzisiaj podpatrzone podczas zakupów.

W kompozycji użyto wrzosów w kolorze różowym, krzewów liściastych przebarwiających się na różowo (trzmielina oskrzydlona, berberys), derenia odmiany "Aurea", cyprysika groszkowego "Filifera Aurea Nana" i nie zimującego u nas krzewu o nazwie Choisya ternata "Sundance".







Ogród do odświeżenia 17:22, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Kindzia napisał(a)
Znaczy się : obie szykujemy się na wiosnę





Kasiu byle do wiosny, bo mnie zima przygnębia...chyba, że śnieg pada, no to wtedy jakoś inaczej jest
Moje storczyki 17:08, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
Moje storczyki 17:08, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
W cieniu - zacieniona 17:04, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
U mnie dopiero w pełni kwitnienia...
Moje storczyki 17:02, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
Moje storczyki 17:00, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
W cieniu - zacieniona 16:59, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ciągle kwitnie...
W cieniu - zacieniona 16:54, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
....też wiosną przycinałam,ładnie się przebarwiają..
W cieniu - zacieniona 16:46, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Cisy ładnie się ukorzeniły...{od wiosny}.
W cieniu - zacieniona 16:43, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Liście pięknie się przebarwiają... ...Języczka.
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 16:41, 23 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Zaczęła się kandelarzowa jesień, sporo dzisiaj słońca, z przyjemnością można wyjść do ogródka.
Sporo jeszcze u mnie kwitnie.











W cieniu - zacieniona 16:40, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kolorowo i już jesiennie.....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies