Ogród Bogusława
13:58, 22 wrz 2012
Witaj Bogusławie!! Straszne te pędraki... Ja znalazłam u siebie tylko kilka.. Czy poza rewolucją na trawniku znasz jakiś sposób na nie ? Ja chyba coś czytałam o oprysku środkami chemicznymi ale jeśli środek miałby dotrzeć aż do korzeni gdzie one siedzą musiałoby go być bardzo dużo... Więc koszty mnie trochę od tej metody odstraszają


