Rododendronowy ogród II.
20:12, 21 wrz 2012
witaj 
jak zwykle świetne fotki z ptakami, nowym karmnikiem a wszystko to opatrzone odautorskim uroczym wierszowanym komentarzem
ja jeszcze z kwiatkiem, trochę spóźniona...
jak zwykle świetne fotki z ptakami, nowym karmnikiem a wszystko to opatrzone odautorskim uroczym wierszowanym komentarzem
ja jeszcze z kwiatkiem, trochę spóźniona...