Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 23:01, 20 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Richie napisał(a)
Bogdziu, ja też gratuluję 200 stron ciekawych wydarzeń z ogrodu i porad.



Dzieki Rysiu , cudny ten Twój powojnik ale jak wszystko u Ciebie w ogrodzie. Pozdrawiam i dziękuję.
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:59, 20 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Gratulacje i ode mnie . Pozdrawiam z jesiennym akcentem
Rododendronowy ogród II. 22:58, 20 wrz 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Bogdziu, ja też gratuluję 200 stron ciekawych wydarzeń z ogrodu i porad.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 22:57, 20 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
irena_milek napisał(a)
tak więc dokupiłam na rabatę cieniolubną pod wiązem suchodrzew chiński lonicera pileata, ponoć zimozielony i kwitnie na biało;l wzięłąm jeszcze 2 lawendy i 2 tawuły, te co na gazonie, barwinek wariegata i 2 bluszcze i wiśnie szczepione na pniu



a to wczorajsze, co juz posadziłam

i moje trzmieliny na pniu posadzone i uciekam, reszta kiedys tam...


No no, ale nowe zakupy. Ciekawe czy lawenda przezimuje zakopana teraz? Ale u Ciebie łagodniejszy klimat.
Co z tym ogródeczkiem począć 22:54, 20 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
chcesz takiego miskanta - bardzo by ci do kąta pasował . podzielę sie z tobą jak chcesz . mogę ci jeszcze podarować takiego wyższego chińskiego , ale myślę że zielony będzie monotonnie wyglądał w tym kącie .





azalia - miejsce myślę że trafione .
sadzonki hortensji - tez tak rozmnożyłam limkę w tym roku na 4 . wszystkie się przyjęły.
ten bukszpan - jakoś go w tej kompozycji nie widzę. jeżeli już to podsadzić nim w trójkąt pod cisem.
troche inaczej bym proponowała wykończenie rabaty . ten łuk myślałam że trochę węższy będzie. tzn na połowie tej przestrzeni a reszta trawka aż do kamyków ...tylko jak to się kosić będzie . wiesz trudno tak ocenić z fotek ile jest miejsca .
Ogród z lustrem 22:52, 20 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Gardenarium napisał(a)

ja jak ten posąg zaniemówiłam... Danuś,... oj Danuś....
Ogród z lustrem 22:45, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród z lustrem 22:44, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród z lustrem 22:43, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród z lustrem 22:42, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 22:41, 20 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 22:40, 20 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Karolinko-gratulacje 500


A Ty fajne zakupy ciągle robisz, bukszpany za tą cenę!
Ogród z lustrem 22:38, 20 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Evchen napisał(a)







ja już rozumiem, co znaczy Madżenkowe "jak tu żyć...?"...
dlaczego mi się chce płakać jak widzę takie cudne obrazki?... z rozpaczy chyba..... że u mnie za milion lat świetlnych tak będzie .. w piątym pokoleniu,....


Jak nic, trzeba wyjąc butelkę winka, bo innaczej deprecha
Ogród z lustrem 22:38, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Kolorowy ogród na piasku 22:38, 20 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
viva napisał(a)
Długo mnie nie było, czuję się jak córka marnotrawna .

Na dobry wieczór wczorajszy poranek w ogrodzie








pięknie wygląda Twój ogród o poranku Vivo pozdrawiam
Ogród z lustrem 22:37, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Miskant "Variegatus"




Kanciki trawnika

Ogród z lustrem 22:36, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Grujecznik



Kora platana
Ogród z lustrem 22:35, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród z lustrem 22:34, 20 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród z lustrem 22:34, 20 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Gardenarium napisał(a)








Przepiękna feeria barw
Te małe czerwone krzewinki obok białych to też wrzosy?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies