Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 17:05, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 17:04, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Nie wiem co jest piękniejsze - trawy czy ten kolor tej bramy! Nie jestem w stanie wybrać W zeszłym roku latem było tylko miskanty za bramą w tle







Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 17:02, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
całkiem nowe założenia - w zeszłym roku nic a nic tu nie było





Paparazzi nadal czujni



Łódka za kilkanaście minut jak znów przechodziliśmy odpłynęła do przyszłego stawu

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 17:01, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Iza gratulacje z okazji 200-setki i życzenia ogrodowych inspiracji na kolejne


Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:59, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Mój kawałek raju II 16:58, 09 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dwa ładniejsze dzisiejsze chlebki dożynkowe
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:58, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kolejny paparazzi







Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:56, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


Wręczenie karafki i bukietu



Siaaska z córeczką



Pogaduchy

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:54, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


Tutaj już w sali - spotkaniowo-weselno-konferencyjnej





Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:53, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Wgrywam Powitanie pełne uśmiechów







A paparazzi czuwają

Mój kawałek raju II 16:51, 09 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)

oczywiście jak na patriotkę przystało największe zakupy zrobiłam w olsztyńskich stoiskach, zresztą mieli bardzo atrakcyjne ceny i duży wybór roślin np. te żurawki były po 5 zł


te jaśniejszą zurawkę i rozchodnika z pierwszego zdjęcia też mi weź, jak będziesz w Ol to odbiorę i oddam Ci kasę
Pozdrawiam


Ewelinko jak pech, to pech miałam gości na obiedzie, dopiero wyjechali podam Ci ich namiary to wskoczysz do nich na miejscu Dąbrowscy- Wipsowo
Zielony ... ogród 16:51, 09 wrz 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Do góry
A to jest ten wstrętny grad, który zmasakrował ogródek. Tak naprawdę nie przeżywałam zniszczeń w ogrodzie tak bardzo bo w innych rejonach Polski ludzie przeżywali koszmarne tragedie tracąc uprawy lub dachy. U mnie jedynie napsocił...mąż od razu go złapał w obiektyw...





Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:51, 09 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
JulkAd napisał(a)


Brakuje jeszcze czarnych płaszczy jak w Matrixie


Ano


Pomyślimy następnym razem
Ogródek Goniak 16:50, 09 wrz 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
Witaj Hanuś
Miło Cię "widzieć" i poczytać
Oczywiście myślę o naszym spotkaniu a warunki lokalowe będziemy miały teraz świetne
Nigdy nic nie wędziłam ale się podszkolę i na pewno zrobię coś na ciepło
Ostatnio gustujemy też w jedzonku z kociołka grzanego w ognisku więc głodne nie będziemy a i do popicia coś się znajdzie, coby w gardle nie zaschło
Zapraszam zatem












Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:50, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Ozz napisał(a)

Brakuje jeszcze czarnych płaszczy jak w Matrixie


Ano
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:47, 09 wrz 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
wawik napisał(a)
Brakuje jeszcze czarnych płaszczy jak w Matrixie
Rajski ogród Ani 16:46, 09 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
an_tre napisał(a)

Aniu, oczarowałaś mnie tymi brzoskwiniami, wyglądają przepysznie
Elu jak dojrzeją, jeszcze trochę urosną i wtedy naprawdę będą pyszne


Miodzio
Rajski ogród Ani 16:40, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)
Aniu, oczarowałaś mnie tymi brzoskwiniami, wyglądają przepysznie
Elu jak dojrzeją, jeszcze trochę urosną i wtedy naprawdę będą pyszne

Rajski ogród Ani 16:24, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Moje brzoskwinie jeszcze muszą troszkę powisieć na drzewach, dobre są tylko pojedyncze owoce





miałam dwa drzewka, ale jedno na wiosnę zaczęło usychać, były już zawiązane owoce, no cóż poszła pod nóż, a racze piłę
pozostało tylko jedno

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 16:10, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Teraz na wrzosowisku

Piękne zdjęcie na awatarek ,pozdrawiam p.DANUSIU





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies