Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Początki w Kruklandii 10:10, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
W donicy już końcówka koloru...


Początki w Kruklandii 10:07, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Moje własne osobiste bukszpany


Tyle jeszcze zostawiłam...ale pewnie nic z nich nie wyjdzie.
Moje zmagania ogrodowe 10:01, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam!
Kasik, ta trytoma to tegoroczny nabytek, kwitła już z miesiąc temu, teraz znowu, ale z tamtego kwiatka miała tylko jedną torebeczkę z nasionkami, teraz liczę na więcej, bo mój tata tez taką chce
Grembosiu witaj i dziękuję
Aniu, druga Ania podała nazwę, ale widzę że już też ją zobaczyłaś, ta niby Matrona ma najbardziej czerwonawe kwiaty ze wszystkich rozchodników jakie mam, ale czyto faktycznie Matrona to nie wiem, akurat ten sprzedawca był jakoś mało przekonujący.
Aniuwu, czytałam gdzieś właśnie, ze ładnie odbija po zimie, a ta zima faktycznie była wredna i szkoda Twojego.
Aga, lubię pracę i w szkole, i w ogrodzie, czasami narzekam albo na jedno, albo na drugie, ale nie wyobrażam sobie, że musiałabym z którejś z tych rzeczy zrezygnować. Lecę do Ciebie, byłam już na pewno, ale chyba wpisu nie zostawiłam, zaraz nadrobię.

Limka

ogrodoweimpresjejolki 09:58, 09 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Niedzielny poranek wstał spowity mgłą ....
Spojrzenie przez szybę na balkon







Szarlotka się piecze i po popołudniu w plener - na ognicho

Miłej niedzieli
Kubusiu myśl, myśl... :) 09:38, 09 wrz 2012

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
Do góry
teraz pokaże wam co nieco - wiem że nie lubicie kółek na przedogródku , ale chętnie posłucham waszych rad , ale konwencja zakładała miękie linie - bo schody zewnętrzne z granitu są prostokątne zakończone pół okrągło , nad drzwiami domowymi także jest belka półokrągła.A z drugiej strony uwielbiam prostotę i proste nowoczesne formy i jej nienaganna zimną sterylność. Tym bardziej że ma dwójkę łobuzynków który największy zaczął chodzić do przedszkola a ja procuję- więc niemam czasu wiele dla siebie i ogrodu. Więc pomóżcie wybrać jakąś koncepcję i podążać ambitnie wtym kierunku
Wszystko pokaże wam w czasie co będzie wam potrzeba

Acha nie chę się z przodu niewidocznie się odgradzać bo mam ogrodzenie z kinkieru i deski więc mnie nie widać tak bardzo a ja chcę potrzeć na te deski i łatwo odnawiać w razie potrzeby
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 09:38, 09 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Wczoraj nie robiłam zdjęć u Kapiasów, ale może wkleję takie baaardzo archiwalne, z czasów kiedy nie było jeszcze nowego centrum ogrodniczego i tych pięknych nowych ogrodów pokazowych.

W starym ogrodzie Państwa Kapiasów - 2004 r.











Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:37, 09 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry


Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:35, 09 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry


Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:30, 09 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry



Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:18, 09 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry



Moja Oaza spokoju 09:18, 09 wrz 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:16, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zaczarowany domek Klary, która suszyła ubranie na sznurku i skromniutka czekała w warzywniaku aż ono wyschnie (kto był wie o co chodzi)



Ja nie byłam, ale wiem
Gdzieś już było zdjęcie Klary
Moja Oaza spokoju 09:12, 09 wrz 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
Cały rok w ogrodzie 09:09, 09 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Do góry
Bogdziu, nie porywam sie na fotografowanie ptaków , podglądam to , co blisko ziemi, w trawie, na kwiatach.
Pozdrawiam Cię serdecznie i konik polny też

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 09:09, 09 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Moja Oaza spokoju 09:08, 09 wrz 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
[img
Ogród... reni 09:05, 09 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Witam niedzielnie





Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 09:05, 09 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Fotki!

Pod brzoskwinią teraz (kory nie ma, nie sypię póki całości nie ogarnę). A co ma być między brzoskwinią a ścianą - nie wiem, chyba nic, bo tam ciemno i sucho...:


Posadzone hakone - liczę na bujny dywan za rok-dwa


Ptasie łapki


Całość z lewej:


Ostnice w starym miejscu hakone:



Jeszcze do posadzenia - miskanty, od lewej 2x Kleine Silberspinne i 3 małe Morning Light:


Mama mi przywiozła - mam teraz MNÓSTWO czosnków :


I na deser owoce winorośli
Moja Oaza spokoju 09:01, 09 wrz 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
Moja Oaza spokoju 08:55, 09 wrz 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
[img
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies