Witaj super zakupy ci się udały, podziwiam cię, że po takim ciężkim dniu w szkole masz jeszcze tyle werwy żeby popracować w ogódku Widać, że dużo serca wkładasz w prace w ogrodzie, pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny
Postanowiliśmy, że podzielimy ogrody i założymy oddzielne wątki, aby nam się ogrody nie pomieszały. Prosimy o wklejanie do właściwych wątków. Jako pierwszy był ogród Gabik.
...Byliśmy jeszcze w starym ogrodzie......
...A potem zjedliśmy obiad........
...Pożegnania są smutne więc nie ma więcej zdjęć.
I podziękowania dla Anity