Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 20:50, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Stwierdziłam, że Grześ pomysłowy jest









cóż za oszczędność czasu i energii
Kondziowy Ogród :) 20:48, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
I jeszcze trochę zdjeć Dodałem berberysa

a tu kilka fotek oczka i okolic

Zimozielony ogród przy białym domu 20:48, 08 wrz 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 75
Do góry
Gardenarium napisał(a)






To zakole z hortensjami jest mistrzowskie!!!
Mój kawałek raju II 20:44, 08 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Ania przegląda moje zakupy, najbardziej zainteresowała się Pennisetum Setaceum

















Rododendronowy ogród II. 20:43, 08 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)












MAGICZNE zdjęcia - cudnie.
Pozdrawiam


Jakośc zdjec pozostawia wiele do życzenia ale czasem nie tylko o jakośc chodzi. Taki mały żarcik mam nadzieję że mi się udał.Serdecznie pozdrawiam.


Na prawde wyglądają jak anioły, choc oczywiście nie mam pojęcia jak wygląda anioł ale pewnie jakos tak musi podobnie


Anioły wyglądają tak jak sobie je wyobrażamy. Ja sobie raz je tak wyobraziłam.
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 20:41, 08 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Konstancja30 napisał(a)

Festiwal ławeczek

Moja ulubiona



wklejam do inspiracji ... idealne do mnie


Iza nawet już masz murek możesz kopiować
Rododendronowy ogród II. 20:39, 08 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Bogdzia napisał(a)











MAGICZNE zdjęcia - cudnie.
Pozdrawiam


Jakośc zdjec pozostawia wiele do życzenia ale czasem nie tylko o jakośc chodzi. Taki mały żarcik mam nadzieję że mi się udał.Serdecznie pozdrawiam.


Na prawde wyglądają jak anioły, choc oczywiście nie mam pojęcia jak wygląda anioł ale pewnie jakos tak musi podobnie
Kondziowy Ogród :) 20:38, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Moje dalie z ogrodu

Kondziowy Ogród :) 20:37, 08 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nie udało się od stóp ale do głowy jest fotka
Pozdrawiam
Napisz co dzisiaj kupiłeś
Kondziowy Ogród :) 20:36, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Róże które kupiłem w Warszawie razem z Danusia

Rododendronowy ogród II. 20:35, 08 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Puskaogrodniczka napisał(a)










MAGICZNE zdjęcia - cudnie.
Pozdrawiam


Jakośc zdjec pozostawia wiele do życzenia ale czasem nie tylko o jakośc chodzi. Taki mały żarcik mam nadzieję że mi się udał.Serdecznie pozdrawiam.
Mój kawałek raju II 20:33, 08 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Aniu ja też wróciłam do domu o 17-tej.

Wkleję parę ujęć u Ciebie
















Rododendronowy ogród II. 20:33, 08 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko Twoje aniołki są fantastyczne!
Będą mi towarzyszyć przez cały dzień,i łopotać skrzydełkami!
Miłego dnia Tobie z gośćmi,z rodziną!


Dzięki Haniu za odwiedzinki.Po tych gościach wczoraj i dziś przybyło mi chyba kilka kg a to dopiero początek sezonu spotkaniowego. Ten tydzień bedzie gorący, no i mam nadzieję Ciebie też gościc.
Kondziowy Ogród :) 20:32, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Kilka zdjeć dzisiaj zrobionych

Mój kawałek raju II 20:30, 08 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
cisy po 12 zł, muszę swoich sadzonek narobić ten jałowiec bonsai kosztował 2.900 zł, a ten klon palmowy 1.650,- Grandiflora po 10 zł
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 20:28, 08 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek



Paparazzi
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 20:26, 08 wrz 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Ja jeszcze w kwestii ławeczek... Bardzo ozdobne są u Kapiasów

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 20:26, 08 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Maskotka spotkania u Kapiasów
Ola podaj mi maila wyślę Ci zdjecia córci

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 20:25, 08 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ludziska
Szefowa

Grupa Śląsko-Małopolsko-Dolnośląska

W lustrze

Wieloszka sprawdza czy jej trzemieliny są już takie???


Ogród w Jaszczowie 20:24, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Do góry
A to już na dobranoc, kolorywch snów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies