Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie i domek..........

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie i domek..........

ewa_piasecka 22:15, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
anna_studio napisał(a)
...masz podpis.....ZDOLNICHA
ja nie umiałam sobie poradzić, ale szefowa ma dobre serce...pomogła

...zdjęcia winnic....super !!!
Jak ja lubię WINNICĘ !!!


Normalnie duma mnie rozpiera Mi KasiaWB pomogła
Ja też lubię WINNICĘ , a szczególnie te winogronka dojrzałe
____________________
bedzie i domek
KasiaWB 22:27, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Zdolniacha tak Ci świetnie poszło z podpisem, że dom i ogród to już pestka
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Kondzio 22:32, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witaj chciałem sie przywitac czymam kciuki za ogród
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
elf 22:51, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
ewa_piasecka napisał(a)


A to zdjęcie z zeszłego roku, dużo choinek mam z odzysku dobrze mieć teściową, która ma potężny ogród i ciągle przesadza, wysadza, tworzy etc.
Niestety po ostatniej zimie trochę choinek zmarzło.
Huśtawkę mąż z teściem zrobił



Witaj Ewo
Właśnie trafiłam na twój ogródek i ten widok podoba mi się najbardziej czy odzielasz jakoś korę od kamyczków np ekobordami czy tak poprostu sypiesz na "oko"

pozdrawiam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
ewa_piasecka 22:53, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Witaj Kondzio dziękuję odwiedziny na moim skromnym wąteczku mam nadzieję, że ogród będzie z czasem coraz lepszy.
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 23:07, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
elf napisał(a)



A to zdjęcie z zeszłego roku, dużo choinek mam z odzysku dobrze mieć teściową, która ma potężny ogród i ciągle przesadza, wysadza, tworzy etc.
Niestety po ostatniej zimie trochę choinek zmarzło.
Huśtawkę mąż z teściem zrobił



Witaj Ewo
Właśnie trafiłam na twój ogródek i ten widok podoba mi się najbardziej czy odzielasz jakoś korę od kamyczków np ekobordami czy tak poprostu sypiesz na "oko"

pozdrawiam


Witaj dzięki za odwiedzinki w moim ogródeczku a no właśnie ja dopiero zaczynam się wiele dowiadywać i już wiem, że zrobiłam dużo błędów i tak sobie sypałam na oko, chociaż ? myślę że wszystko by było ok gdyby nie zające , kury od sąsiada, a raz nawet pomimo ogrodzenia weszła sarna, najbardziej lubią rozkopywać właśnie korę. Robiłam to w zeszłym roku, a w tym roku też uzupełniałam korę. Kupiliśmy tymczasowe lesne ogrodzenie okazało się, że zając przejdzie , kura przejdzie więc znowu dokupiliśmy zieloną siatkę z drobnymi oczkami od strony sasiada, bo najbardziej nabroiły kury, musiałam tą korę niestety ręcznie układać na miejsce. Mozesz nawet sobie zobaczyć na tym samym zdjęciu z tego roku jak jest różnica trochę to widać jak kury łaziły ( patrz na zdjęcie w części dolnej )
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 23:10, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Elf
Najpierw sypałam kamyki i z nich robiłam fale, a potem korę .
____________________
bedzie i domek
Kondzio 23:11, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ewa_piasecka napisał(a)
Witaj Kondzio dziękuję odwiedziny na moim skromnym wąteczku mam nadzieję, że ogród będzie z czasem coraz lepszy.
Na to licze ja tez robie zmiany bo jak tu założyłem wątek to sie doczegoś sie zobowiazujesz
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
elf 23:14, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
dziękuje za szybką odpowiedź - też właśnie zaczynam dzialać w tym temacie i tak sobie myślę żeby jednak dac te ekobordy - później będzie mniej pracy. U ciebie to kurki czy też inne zwierzaczki napsocą a u mnie pewnie moja córka wpadnie na pomysł wymieszania wszystkiego ze sobą - nie chce myśleć co będzie jak druga zacznie chodzić
Ale pomysł mi się podoba i bardzo chętnie bym go skopiowała
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
elf 23:16, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
... z drugiej strony - jak będzie chciała wymieszać to i tak to zrobi i ekobordy jej w tym nie przeszkodzą
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies