Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

alinak 21:50, 26 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ANIU MONTEWERDE- ta moja hortensja jest bukietowa , więc kwitnie na tegorocznych pędach , ale w tym roku wyjątkowo marnie
ANIU SC.
IZA----- same wiecie jakie to stresujące przygotować takie spotkanie .jak bozia da zdrowie ........ale jestem w 70 % na tak. ....ale te 30 % to moja załamka

RENATKO------ w Lanckoronie jeszcze nie robiłam zakupów , czy to ta szkółka bylin przy drodze na suchą Beskidzką ? . aż wstyd toż to parę kilometrów ode mnie . może to dlatego że mam koleżankę , która posiada setki gatunków kwiatów a ja pewnie nie wiele mniej i oferta z e-sklepu nie była dla mnie interesująca , tzn. wszystko z niej miałam . teraz już mało roślin kupuję , raczej ograniczam gatunki.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Kondzio 21:53, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Chciałem sie przypomnieć znikły mi wszystkie powiadomienia a zdrugiej strony na wizyte umnie zrobilismy troche zmian i duzo złego unas sie zrobiło ale tez dobrego
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Konstancja30 21:55, 26 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
alinak napisał(a)

IZA----- same wiecie jakie to stresujące przygotować takie spotkanie .jak bozia da zdrowie ........ale jestem w 70 % na tak. ....ale te 30 % to moja załamka (...) ...


Alinko u Ani obserwowałam ... no tak lekko licząc to do dnia imprezy 70 do 30 czyli proporcje jak powyżej ... w dniu imprezy też tyle, że odwrotnie a proszę jak wszyscy byli szczęśliwi ... nie dziw się ja będę kibicować bo mam bliziutko )) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
renatamama3 22:07, 26 sie 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Alinko nie wiem ,jechałam przez centrum Lanckorony od Krakowa ,w rynku w Lanckoronie prosto przy odido a potem na zakręcie na serpentynach w lewo wąską drogą koło plantacji winogron.W ofercie mają więcej niż na stronie internetowej np.trawy.Ja szczególnie jechałam po bodziszki i przewrotnika oraz tojeść orszelinowatą.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Sebek 22:12, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
alinak napisał(a)

ANIU SC.
IZA----- same wiecie jakie to stresujące przygotować takie spotkanie .jak bozia da zdrowie ........ale jestem w 70 % na tak. ....ale te 30 % to moja załamka


Wątpię, żeby jeszcze spotkanie było w tym roku, ale jakbyś planowała w przyszłym to możesz liczyć na moją aktywną pomoc - nie tylko w ogrodzie, bo mogę Ci nawet umyć okna czy cuś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 22:47, 26 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
no Sebek teraz to pojechałeś po bandzie ..... uśmiałam się....obietnicę zapamiętam


. Reniu - tak to ta . no widzisz i tak to jest - u mnie wszystko z twojej listy w ogródku.

Konrad to na kiedy się umawiamy do ciebie z Sylą ?

Izo -wiem, wiem nawet już się stresuje na samą myśl
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 22:52, 26 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
teraz to już sama nie wiem co pokazać z mojego ogrodu , bo mnie wasze fotki tak oczarowały ,
że te moje to .......chyba sobie wynajmę profesjonalistę















____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 22:57, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Oj tam oj tam - ładne te zdjęcia przecież
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 23:03, 26 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Alinko ... tu są piękne rosliny i miejsca !!! ... tu nie trzeba jak u mnie na ten przykład wygibasów, żeby ujęcie coś tam uratowało )) ... tu piękno broni się samo ... nawiasem mówiąc gdy ja łapę jednego jedynego goździka, który był uprzejmy zakwitnąć !!)) z perspektywy żaby to pewnie sąsiedzi leją ze śmiechu ... ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Enya73 23:08, 26 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
alinak napisał(a)
teraz to już sama nie wiem co pokazać z mojego ogrodu , bo mnie wasze fotki tak oczarowały ,
że te moje to .......chyba sobie wynajmę profesjonalistę






Alinko, ta roślinka na zdjęciu to rdest, prawda? Jak on u Ciebie zimuje? Czy go przykrywasz na zimę? U mnie wymarzł i na wiosnę go wywaliłam. Ponieważ bardzo go lubię, to kupiłam nową sadzonkę, z nadzieją, że tym razem przetrwa w moim ogrodzie .
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies