Mój jesienny ogród
23:26, 06 wrz 2012
Epodlas, Rozplenice mam 3. Dwie posadziłem w półcieniu a jedną na słońcu, ta na słońcu jest drugie tyle większa. Miskanta na pewno zidentyfikujesz. Trawy wszystkie się przyjęły i ładnie rozrosły teraz też kwitną.
Eliza , witaj na moim wątku, Tak u mnie jeszcze lato choć co raz więcej akcentów jesiennych. Trochę wstawiałem fotek jesiennych, chyba na 48 stronie i na początku. Najładniej jest w październiku no i jeszcze nie wiadomo jaka będzie pogoda, musi być ciepło i sucho.
Eliza , witaj na moim wątku, Tak u mnie jeszcze lato choć co raz więcej akcentów jesiennych. Trochę wstawiałem fotek jesiennych, chyba na 48 stronie i na początku. Najładniej jest w październiku no i jeszcze nie wiadomo jaka będzie pogoda, musi być ciepło i sucho.