To właśnie tu
22:41, 04 wrz 2012
Piękny widok i wszystko tak sztywno stoi.Czy dlatego że dość gęsto się rozrosło?Jak miałam rabatę tylko bylinową to ciągle mi coś wylegało ,musiałam podwiązywać podpierać i pomyślałam ,że może lepiej komponować z krzewami.Ale to była decyzja z konieczności.