Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To właśnie tu 22:41, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzidka napisał(a)
I ja żałuję. . Musimy koniecznie zaległość odrobić.
Jeszcze nie przekwitły liliowce, a już mi mi się marzy by zobaczyć Wojsławice `w święto traw.

Aktualnie w moim ogrodzie królują kwiaty lata.





Piękny widok i wszystko tak sztywno stoi.Czy dlatego że dość gęsto się rozrosło?Jak miałam rabatę tylko bylinową to ciągle mi coś wylegało ,musiałam podwiązywać podpierać i pomyślałam ,że może lepiej komponować z krzewami.Ale to była decyzja z konieczności.
Rododendronowy ogród II. 22:40, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Czerwona słonecznica (delosperma)



Ja miałam w tamtym roku bordową ładną, ale zimy nie przetrwała, chociaż trzymałam pod szkłem przed wilgocią. W tym roku kupiłam żółtą, rozrosła się ale kwiatów skąpo było. Czy przetrwa zimę...
Mój jesienny ogród 22:35, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witaj Dawidzie, moja brzoza rośnie u mnie 16 lat więc za wielka nie jest.
Aniu, ciesze się że moje nokto fotki się podobały.
Aniu Monte, jeszcze nie mam samochodu, powiem że ciężki żywot bez niego.
Marzenko to nie żart nie mam fotki z tego roku ale mam inną, tak wygląda 6 wywrotek

3 wywrotki choinek poświątecznych. zawsze pod koniec stycznia przywożą mi od 2 do 4 wywrotek choinek z osiedla, palą się jak benzyna.
To właśnie tu 22:31, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Kępa brzóz, podobna znajduje się przed domem. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich tu nie być.

I tunel różano-powojnikowy wspierany ketmią.

To są właśnie takie rabaty:





Myślę tak samo,kocham brzozy a co tam liście dla ich widoku mogę się poświęcić i pograbić a i do kompostu są dobre.A czego nie ma na tych rabatach ? Podziwiam pracowitość jak to wszystko utrzymać ,oczyścić wiosną ,wysprzątać !
Zimozielony ogród przy białym domu 22:27, 04 wrz 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Do góry
KasiaWB napisał(a)
a jakie fajne zestawienie kolorystyczne, co Pawełku?


Jasne, mi prawie gały wylatują, nie wiem na co mam najpierw patrzeć Ale to bardzo dobrze! Dla mnie hitem
jest też rabata frontowa, z pozoru prosta ale mi się bardzooooo podoba Jeśli komuś umknęła to przypomnę

Gardenarium napisał(a)
Rabata frontowa



To właśnie tu 22:23, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzidka napisał(a)
Aniu, dla ciebie Pierre de Ronsard.



Jest cudna jak z malowideł na porcelanie !
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 22:23, 04 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
KasiaWB napisał(a)
Witam Wszystkich odwiedzających i serdecznie pozdrawiam
kilka wrześniowych (już niestety) fotek z działki




Hej Kasia! Mam pytanko, co to , to na lewo od trawy ? te srebrzyste liście, czy dobrze kojarzę , ze brunera jakaś? Bardzo mi się spodobało.
To właśnie tu 22:21, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzidka napisał(a)
Aniu, jak roślinność w oczku się rozrośnie , to woda staje się czysta.
Natomiast problemem bywa obecność glonów nitkowatych.
Ale z werbeną rosnącą na brzegu nie mam żadnych problemów.
Nie jest to łan taki jak w Pęchcinie, ale i tak mnie cieszy



I temu rosnącemu w głębi ogrodu też lubię się przyglądać.


Zachwyca mnie ta przestrzeń i tak sobie myślę ,że brakuje mi jeszcze 10 arów do moich 30 -tu właśnie na miejsce na staw.To dopiero jest odpowiednia pow.na kompletny ogród z mojej wyobrażni.
Zimozielony ogród przy białym domu 22:16, 04 wrz 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Piękne hosty
Mój 4 arowy azyl... 22:14, 04 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Te zwierzątka natomiast porządki robią
Wszędzie pełno pajęczyn. Jednemu krzyżakowi wpadł w pajęczynę pluskwiaczek. Pająk dopadł go natychmiast ale o dziwo szybko się wycofał. Dlaczego? Bo pluskwiak, który po chwili uwolnił się, mu nie smakował! Ten pluskwiak to taki ODOREK))




A to kolejny łowca

Ogród u stóp klasztoru 22:10, 04 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Bożenko - OLEANDRY bo przyjęły się wszystkie 4 . tylko co ja zrobię z taka ilością , a jeszcze mam od szwagierki Lagestroemie - ponoć cudo . rośnie jak na drożdżach i to z nasionka . no cóż zrezygnuję z niektórych jednorocznych , bo ten rok znowu mnie doświadczył w niektórych łączeniach . nie sprawdza się pelargonia angielska ( drobna ) z lobelią . nadają na zupełnie innych falach . natomiast sprawdzone - komarowiec z kacanką i wilce i niecierpkiem - na pewno powtórzę. lubię je




na dalszym planie widać bujającą lagesroemię







a zjazd jak Bozia da . to raczej w lecie . nie na wiosnę
To właśnie tu 22:09, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzidka napisał(a)

Jeśli jak pisze Bogumiła: "Wszystko co białe bardzo mi się podoba ", to zapraszam Was do Białego
Zakątka.





Mnie też się podoba a jaka piękna choina,nawet bardziej urokliwa niż świerki.Też dosadziłam kilka w różnych formach i cieszę się że rośnie bezproblemowo.Naprawdę godna uwagi.
Nasz przydomowy ogródek 22:09, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Coś się nie chcą wgrywać zdjęcia ale spróbuję jeszcze raz.







Ogród w Alei Lipowej... 22:08, 04 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ale ślicznie masz na tarasie! postrzyżyny też super wyszły
I jeszcze z duuuużym poślizgiem gratuluję 300

Mój 4 arowy azyl... 22:07, 04 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Na drugiej dalii siedziały DWA! I też żarły i paskudziły!



A oto jeden ze sprawców! Śliczny, prawda?

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 22:07, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Irenko, widziałem twoją rozplenice rubrum ładna, widziałem, na Zieleń to życie ale doczytałem że nie zimuje to mi się przestała podobać ale za twoją trzymam kciuki. Gratuuę kolejnej setki. Moja rozplenica dla Ciebie.
Mój 4 arowy azyl... 22:04, 04 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Pasikoniki - pasibrzuchy! W dalszym ciagu objadają mi i brudzą dalie! Dziś przyłapałam jednego jak się po śniadanku wypróżniał! Cały kwiat zapaskudzony, przepędziłam drania



Mój kawałek raju II 22:03, 04 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Klamber napisał(a)
Aniu, jak a wodą u Ciebie, bo u mnie normalnie sachara się robi, już mi woda ze studni nie nadąża nachodzić. Niestety dynia gruszkowa zgniła, pewnie na dwu mi się sezon zakończy, chyba że będzie ciepło do stycznia jak w tamtym roku, to jeszcze co wybuja. Moje datury stały jeszcze w listopadzie na dworze, fajnie było, tylko rośliny zdurniały od tego ciepła. Pokaże Ci serduchę od Ciebie ładnie się przyjęła. Widać tylko część bo reszta schowała się pod sumakiem. Pozdrawiam Cię.


Wyobraź sobie ,że ja też nie mam ani jednej gruszkowej, do 21.00 podlewałam, bo też bardzo sucho, ziemia już pęka, ale najlepszy byłby deszcz, cieszę się,że serduszka się przyjęła Dzisiaj rozsadziłam citronellę, uzyskałam 11 sadzonek z korzeniemz 3 krzaczków, jutro zdjęcia bo zapomniałam zrobić
To właśnie tu 22:02, 04 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzidka napisał(a)

Jeśli jak pisze Bogumiła: "Wszystko co białe bardzo mi się podoba ", to zapraszam Was do Białego
Zakątka.






Bardzo mi się podoba.A jaki piękny okaz choiny ! Też dosadziłam między świerkami ,nawet dobrze przyrasta,piękny i chyba niekłopotliwy iglaczek.Myślę ,że nawet bardziej urokliwy przez te łapki od świerka.
Zimozielony ogród przy białym domu 21:59, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rozwozimy korę



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies