jaką osiągnęła wysokość?, szukam na pergolę rózy o takim kolorze, i jak z jej kwitnieniem?
Ona wciąż kwitnie Krysiu ma zdrowe piękne kwiaty Zapach tak mocny ze jak dla mnie nawet zbyt mocny .Mam ją pierwszy rok ,,posadziłam jesienią ub roku ,czyli młoda róża ale już ma ok metra Sztywne pędy ,,ciemno zielone liście Ogólnie jest bardzo efektowna. Najważniejsze że jest odporna na mrozy oraz choroby.Dorasta do 3 m.Na pergole kupiłam Nahemę ale mi zniszczyli fachowcy przy robieniu elewacji Ona ma bardzo zbliżony kolor i jest cudna .Czekam na dostawę jesienną ,odkupię ją sobie .
Moje już dobrze podeschły, więc zdolność kiełkowania powinna być zadowalająca Kwitnąca biała kobea dla Ciebie
Aniu, ja już troszkę zebrałam, ale większość kwitnie w najlepsze i końca nie widać ) wolałabym żeby już skończyły, bo mam plany co do tego miejsca, w którym rosną )
Dzięki, śliczna ta kobea ja chyba zalałam nasionka
Na koniec dnia jeszcze parę migawek z mojego ogrodu
słoneczny nagietek:
łubin, który sie dopiero szykuje do kwitnienia:
wilec, jakimś cudem biały - z nasion zeszłorocznego fioletowego:
hosta Minute man:
Piękna ta werbena Na drugim planie widać pannę-dziewannę
Werbenę tak naprawdę po raz pierwszy w życiu dostrzegłam na tegorocznej Zieleni. Była wkomponowana w tę piękną długą (naturalistyczną?) rabatę na stoisku u Szmitów.
Cudnie wyglądała...
Domi , podaj proszę nazwy hortensji które masz w ogrodzie bo trudno mi je odnaleźć . U mnie rozplenice coś już pokazują trochę nieśmiało ale jednak coś włochatego wychodzi . Najbardziej śmiała ma 5 wyciorków ( tak mówię na te śmieszne kwiatostany ) i niewiele ponad 10 listków jest najmniejsza ale widać chce być najpiękniejsza bo 4 kolejne to przy niej potwory dopiero zbierają się do kwitnienia tzn 2 się zabierają, a dwie czekają ...tylko na co !!!
Sebek nie wiem, kupiłam na przednówku, ale nie było nazwy ładnie rośnie mogę Ci kawałek wysłać najpierw pokazują się takie czekoladowe kielichy a z nich wyrastają takie piękne czerwone dzwonki z białymi języczkami
Viwo ..Jak lubię do Ciebie zaglądać ...robisz śliczne zdjęcia ze swojego ogrodu miód na serce....hortensji to Ci zazdroszczę ale pozytywnie...wspaniałe ...róże trawy przepięknie rosną ...wyobrażam sobie Twój ogród przeglądając kolejne strony ..w realu musi być jeszcze piękniej...pozdrawiam..
Gratuluję 100 -nej strony....moja różyczka dla Ciebie...