Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:43, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Joaska napisał(a)





Tak mi się to zdjęcie z czarodziejską kulą skojarzyło, no a przecież Danusia to czarodziejka więc chyba coś w tym jest
Slicznie tak tajemniczo na tym zdjęciu.


Teraz dopiero zobaczyłam, że w kuli dom się odbija
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 22:42, 02 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Sonka napisał(a)

Eden Rose wciąż kwitnie


jaką osiągnęła wysokość?, szukam na pergolę rózy o takim kolorze, i jak z jej kwitnieniem?


Ona wciąż kwitnie Krysiu ma zdrowe piękne kwiaty Zapach tak mocny ze jak dla mnie nawet zbyt mocny .Mam ją pierwszy rok ,,posadziłam jesienią ub roku ,czyli młoda róża ale już ma ok metra Sztywne pędy ,,ciemno zielone liście Ogólnie jest bardzo efektowna. Najważniejsze że jest odporna na mrozy oraz choroby.Dorasta do 3 m.Na pergole kupiłam Nahemę ale mi zniszczyli fachowcy przy robieniu elewacji Ona ma bardzo zbliżony kolor i jest cudna .Czekam na dostawę jesienną ,odkupię ją sobie .
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 22:42, 02 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
an_tre napisał(a)
Moje już dobrze podeschły, więc zdolność kiełkowania powinna być zadowalająca Kwitnąca biała kobea dla Ciebie



Aniu, ja już troszkę zebrałam, ale większość kwitnie w najlepsze i końca nie widać ) wolałabym żeby już skończyły, bo mam plany co do tego miejsca, w którym rosną )

Dzięki, śliczna ta kobea ja chyba zalałam nasionka
Biały domek pod lasem 22:41, 02 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Na koniec dnia jeszcze parę migawek z mojego ogrodu
słoneczny nagietek:

łubin, który sie dopiero szykuje do kwitnienia:

wilec, jakimś cudem biały - z nasion zeszłorocznego fioletowego:

hosta Minute man:
Rajski ogród Ani 22:40, 02 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
an_tre napisał(a)






Piękna ta werbena Na drugim planie widać pannę-dziewannę
Werbenę tak naprawdę po raz pierwszy w życiu dostrzegłam na tegorocznej Zieleni. Była wkomponowana w tę piękną długą (naturalistyczną?) rabatę na stoisku u Szmitów.
Cudnie wyglądała...

Piękne masz kwiaty Aniu
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:37, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Asia, pędzisz
gratulacje !
Ogród Dominiki 22:36, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Domi , podaj proszę nazwy hortensji które masz w ogrodzie bo trudno mi je odnaleźć . U mnie rozplenice coś już pokazują trochę nieśmiało ale jednak coś włochatego wychodzi . Najbardziej śmiała ma 5 wyciorków ( tak mówię na te śmieszne kwiatostany ) i niewiele ponad 10 listków jest najmniejsza ale widać chce być najpiękniejsza bo 4 kolejne to przy niej potwory dopiero zbierają się do kwitnienia tzn 2 się zabierają, a dwie czekają ...tylko na co !!!
Rajski ogród Ani 22:35, 02 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Aniu znów pięknie i kolorowo. Werbeny nie mam trzeba będzie pomyślec o niej. Pozdrawiam serdecznie.
Bożenko jeśli tylko nasionka dojrzeją t będę mogła się podzielić, ja też go dostałam w nasionkach od Kasi WB i zagramy w grę - podaj dalej

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:34, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Gratulacje

Ogródek Hanusi po zimie 22:34, 02 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Właśnie skończyłam zabawę z grzybami. Co na jutro,co na potem..... no i trzeba lu,lu.
Dzięki,że zajrzałyście.
Miłych snów.

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:29, 02 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
gratulacje Joasiu.

Kolorowy ogród na piasku 22:27, 02 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Również gratuluje seteczki.

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:26, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
A co to za cudak i skąd się tu wziął?



Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:26, 02 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Mój kawałek raju II 22:25, 02 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
monteverde napisał(a)
Sebek nie wiem, kupiłam na przednówku, ale nie było nazwy ładnie rośnie mogę Ci kawałek wysłać najpierw pokazują się takie czekoladowe kielichy a z nich wyrastają takie piękne czerwone dzwonki z białymi języczkami

Aniu, Sebku, ta roślina to aeschynanthus radicans
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry









Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Niezawodne śmierdziuszki







Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
300!

Kolorowy ogród na piasku 22:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
Do góry
Viwo ..Jak lubię do Ciebie zaglądać ...robisz śliczne zdjęcia ze swojego ogrodu miód na serce....hortensji to Ci zazdroszczę ale pozytywnie...wspaniałe ...róże trawy przepięknie rosną ...wyobrażam sobie Twój ogród przeglądając kolejne strony ..w realu musi być jeszcze piękniej...pozdrawiam..
Gratuluję 100 -nej strony....moja różyczka dla Ciebie...

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 22:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i ...z tym, co mówią ze mamy 98% wspólnego
chętna byłam, tylko ja fajne to


krytyki ..nie przyjmuję



a tu zabrakło mi reszty grupy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies