Trawy w donicach
12:21, 30 sie 2012
Jako że to mój pierwszy post - chciałałam się przywitać
.
Jestem zakochana w trawach, powoli tworzę swój ogród, na razie mogę pochwalić się kompozycją w doniczce:


Wiem, że red baron nie przetrwa (choć donica jest otoczona folią bąbelkową), myślę teraz gdzie ją przechować
(bo mam ciemny garaż
).
Imperata cylindrica Red baron, Carex caryophyllea 'The Beatles' ,
Leymus arenarius, żurawki, irga.
Widzę, że Leymus arenarius jest bardzo ekspansywna, po 3 tygodniach od wsadzenia po drugiej stronie donicy widzę wychodzące źdźbła. Mam nadzieję, że nie wypleni mi reszty ?
Jestem zakochana w trawach, powoli tworzę swój ogród, na razie mogę pochwalić się kompozycją w doniczce:


Wiem, że red baron nie przetrwa (choć donica jest otoczona folią bąbelkową), myślę teraz gdzie ją przechować
Imperata cylindrica Red baron, Carex caryophyllea 'The Beatles' ,
Leymus arenarius, żurawki, irga.
Widzę, że Leymus arenarius jest bardzo ekspansywna, po 3 tygodniach od wsadzenia po drugiej stronie donicy widzę wychodzące źdźbła. Mam nadzieję, że nie wypleni mi reszty ?
