Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 23:20, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Mój kawałek raju II 23:19, 29 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gratuluję 100

Zimozielony ogród przy białym domu 23:19, 29 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Liczna brygada budowlana





a jakie pomysłowe rusztowanie mają
Zimozielony ogród przy białym domu 23:19, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 23:18, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Stożek zasłonił okno, tak miało być



Miniaturowy ogródek 23:18, 29 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
To przed 200 znowu jeżówki:





Zimozielony ogród przy białym domu 23:17, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Liczna brygada budowlana





Zdzisław czyta z kartki



Miniaturowy ogródek 23:16, 29 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Gratki GabiK ......... Sebek, ja chciałam być pierwsza....;-( .....


Miniaturowy ogródek 23:14, 29 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
GabiK napisał(a)






GabiK .... ale masz pięknie......kolorowo......magicznie......... no i to lustro!!! też takie chce ........buuuuuuuuuuuu


Miniaturowy ogródek 23:13, 29 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Te pomarańczowe żurawki.....Nawet nie wiesz jak mnie kuszą - tak mi się u Ciebie podobają.

Gratuluję od razu 200

Mój kawałek raju II 23:09, 29 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
oki na zachętę pokażę z tamtego roku same prawuskisłabe zdjęcie
Mój ogród 23:08, 29 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Praca w ogrodzie chociaż ciężka, jednak przynosi efekty i to takie bardzo smaczne. Po ostatniej wizycie na działce przywiozłam jeszcze wiaderko ogórków. Zostały przerobione na kiszone i pikle. Już ich nie podlewam, właściwie już mam dosyć ogórków w mojej piwnicy, a one jeszcze owocują. Maliny Polana dają smaczne maliny. Przerobiłam je najprościej jak można. Zasypuję cukrem i pasteryzuję.
Resztę ogórków i pikle M wyniósł do piwnicy.

Do piwnicy też powędrowały maliny, te zostały do bieżącego spożycia.

Dzisiaj tak domowo, to pokaże jak kwitnie mi domowy fiołek afrykański.

Dzisiaj miałam kolorowego gościa. Wleciał motyl, latał biedny jak szalony, dopiero usiadł na posłaniu Misi i tam udało mi się go dopaść z aparatem, zaraz wyleciał przez okno.

I moje skromne zakupy w Biedronce.
Ten irysek widziałam tylko na zdjęciach. Kupiłam 3 opakowania, myślę że 18 irysków to już coś.
Czosnek Mount Everest sprawdzony, bo kilka sztuk już go mam w ogrodzie.
Mój kawałek raju II 23:08, 29 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Aniu, gratuluję seteczki i życzę udanego grzbobrania



Mój kawałek raju II 23:07, 29 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje.Zazdroszczę wyprawy na grzyby.

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:07, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Safoya napisał(a)
Danusiu ja nie mam pojęcia jak ty to robisz, że ta twoja hortensja jest taka piekna. Wyjątkowy okaz.
Pięknie też trawiasto się u Ciebie zrobiło. Ja dopiero teraz dokupiłam sporo traw i nawet jeszcze nie rosną (toć już rok minął!) a tymczasem twój ogód faluje
Czy wsadzałaś niedawno Frosted Curls? Nie wiem czy ja coś robię nie tak, czy to urok tej trawy, ale strasznie jej końcówki obsychają.

I bezczelnie chcę Cię na coś namówić. Zawsze ten zakątek mi się wydawał (piękny owszem), ale również ciemny. Jakby tam czegoś brakowało. Potem zobaczyłam zdjęcie złotego buka. Cuuudooooo
Czy jest szansa na drugiego lub inne podobne drzewko?


Safoya, mnie się wydaję, że u Ciebie jest wietrznie, a u mnie zacisznie, wilgotno, mikroklimat. Na niektóre trawki może u Ciebie jest zbyt "preriowo". Może dobrać inne gatunki, np. Stipy, Sporobolus heterolepis?
Zakątek nie jest ciemny, zwłaszcza jak kwitną hortensje Widziałam u Ciebie, cudnie jest
Mój kawałek raju II 23:06, 29 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ślicznie dziękuję wszystkim za życzenia, to dzięki Wam te stronki tak lecą składam podziękowania
Ogród do kwadratu 23:02, 29 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Witaj. Piękny ogród, ale jedno co mi się ciśnie na usta, to "zasłonić sąsiada" Sąsiad nie może się gniewać, bo ma po prostu swój styl i pewnie też kocha rośliny, ale inne. Jednak, żeby Twój ogród miał przyszłość trzeba sąsiada zasłonić

Może tak:



Grembosiowo 23:01, 29 sie 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Do góry
[img
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 23:01, 29 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Joanka napisał(a)

Żeby nie było, że nic nie robię posadziłem wrzosy - na razie dwa Nie wiem jak to zrobiłem, że wybrałem dwa "identyczne"








A nie chciałbyś Sebuś machnąć tych doniczek na szaro?

Mój kawałek raju II 23:00, 29 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Aniu gratuluje seteczki i dziękuję za apetyczny i kolorowy wątek

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies