Puste pole z wysepką kwiatową
23:06, 25 sie 2012
Hortensję Rosita czeka eksmisja
Od 4 lat zakwita tylko jednym kwiatem... Jest pięknym krzakiem, ślicznie się przebarwia, nigdy nie omdlewa - - - no i co z tego?????
Obwódka bukszpanowa to dobry pomysł
Kory po prostu możesz nasypać grubszą warstwę, chwasty na pewno się pojawią, ale w mniejszej ilości
Coś chabrowego....
Może ostróżki?
![]()
Albo trzykrotki - kwitną od wiosny przez całe lato
![]()
poka wianek
Kochani a teraz dzisiejsze szybciutko , w locie robione zdjęcie mojej pomponelliktóra szaleje z ilością kwiatów - uwielbiam ją
Ok. 17 musiałam podjąć decyzję w dosłownie pół godzinki...................czy jadę, a dosłownie - dojadę z dziećmi do Hiszpani
Tylko nie myślcie, że jestem szalona czy coś
Hmmm co tu mówić .......................![]()
Buty na nogi, torebka na ramie, dzieci do auta i lecę do banku bo zamykają o 18![]()
Koszenie trawy, doniczki z okien, sprzed domu i z tarasu powynoszone do warzywnika - tam działa nawadnianie, które je "obejmie", pakowanie, tankowanie, kwiatki w domku też chcą pić
Ciuchy do walizek, dzieci piszczące i szalejące z radości pogoniłam na podwórko, żeby mi tu nie przeszkadzały........Oj w expresowym pakowaniu to ja jestem bardzo wprawiona.............w zeszłym roku również miałam takie "akcje"
Ja jestem taka troszkę szalona.......ale w końcu to koniec wakacji - trzeba korzystać
I tak teraz chciałam wyłączyć komputer, ale musiałam wam odpisać
Kochani dosłownie za 30 minut wyjeżdżam więc buziaki
Zdjęcia będę pstrykać i oczywiście pokazywaćLaptop jest? tak, tak jest spakowany.
Dzieci śpią, więc pozostaje mi je tylko zanieść do auta i w drogę - zaznaczam, że uwielbiam jeżdzić samochodem
![]()
![]()
BUZIAKI
Róże się zaaklimatyzują i będą dobrze rosnąć. Możesz je podsadzić np. taką niską kocimiętką??Ona na pewno zniesie upał - i szybko rośnie
![]()
I kawałęk owocowo-warzywny Babcinej działeczki
Mniam....
![]()
![]()