Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wichrowe wzgórze 16:39, 22 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
jabłonie uginają się od nadmiaru jabłek




w domku rozkwitają zielone fiołki na parapecie w kuchni


w wazonie też zielono
Wichrowe wzgórze 16:38, 22 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
Wariacje na temat Williama Morrisa - ładnie kwitnie w tym roku












Biały domek pod lasem 16:35, 22 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry

Spodobały mi się te donice z desek na rozsady. Musze o czymś takim pomyśleć - super
Kolorowe rabaty 16:31, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Martek napisał(a)


To zdjęcie na odświeżenie zostawiam na wierzchu dla innych spragnionych widoków z ogrodu. Żeby nie musieli długo szukać.
Ogród w Holandii 16:11, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gratulacje 300 -kowe

Ogród w lesie 16:03, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Tess napisał(a)

http://www.charlesluck.com/products/falcon-mist pomysł na ścieżkę
przy tym zdjęciu wbiłam zęby w klawiaturę...

http://www.botanicaatlanta.com/photogallery.htm ..


O matko...

Spoko Tess, zęby całe!

A do paleniska między kamieniami tojeść rozesłana... no istne cudo!
Ogród w Holandii 16:02, 22 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
Agatko!!!! Niech się leje woda do 1000...a potem od nowa

Sebastian dla Ciebie
Ogród w lesie 15:59, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Evchen napisał(a)
http://www.charlesluck.com/products/falcon-mist pomysł na ścieżkę
przy tym zdjęciu wbiłam zęby w klawiaturę...

http://www.botanicaatlanta.com/photogallery.htm ..
patrz jakie ognisko (źródło jak powyżej)


O matko...
Ogród w lesie 15:58, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
http://www.charlesluck.com/products/falcon-mist pomysł na ścieżkę
przy tym zdjęciu wbiłam zęby w klawiaturę...

http://www.botanicaatlanta.com/photogallery.htm ..
patrz jakie ognisko (źródło jak powyżej)
Kwiatki i rabatki u Elizy 15:52, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Wsadziłam, ale w ten upał wygląda jak jedno wielkie nieszczęście, ciekawe czy się przyjmie?Wyczytałam, że jest to szałwia lekarska.



Ogród w Holandii 15:49, 22 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
To kolejny 300tek "wodolejstwa"!
najlepszego
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 15:41, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry





U Ani demolka wsiowej, a ja sobie chyba szkółkę domową założę na materiał założycielski.
Ogród w Holandii 15:39, 22 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i jest 300!
gratki i kwiatki
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 15:37, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Ewa napisał(a)
Dla mamy zrobiłam dziś pare fotek







Co to za roślina wzdłuż rabaty...czyściec? Bardzo ładnie wygląda.
Blaski i cienie nowego życia 15:13, 22 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A w międzyczasie weekendowe dekoracje (już je rozdałam ale zdjęcia pamiątkowe mi zostały)





I jeszcze prace mojego M, który ze starych krat przywiezionych rok temu spod Warszawy zrobił balustradę balkonową do pokoju syna (efekt końcowy też pokażę jak pomaluje i zawiesi na ścianie domu)

Tak kraty wyglądają



A tak po zrobieniu a przed wykończeniem

Ogród w Holandii 15:07, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)
łaziłam tak po tym ogrodzie , łaziłam i na te chwasty patrzyłam, co to niedługo znikną, bo powstaną nowe rabaty. I pomyślałam sobie, że te chwasty to nawet całkiem ładne są. Dlaczego my ich właściwie nie lubimy?





Ubiegłaś mnie Ostatnio nad Rozlewiskiem zdjęcia chwastom zrobiłam, zainspirowana tekstem Jortki, że gdyby wątek o chwastach założyć, miałaby co pokazywać
I zamierzam pokazać je, ale czasu nie było dotąd

Nieskromnie powiem, że moje są dorodniejsze
Blaski i cienie nowego życia 15:06, 22 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Jest środa i połowa zrobiona.
Efekt końcowy pokaże po sobocie jak dostanę roślinki te które chcę w dobrej cenie.



Blaski i cienie nowego życia 15:03, 22 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Nowe prace za własnym ogrodzeniem: to nie trawa lecz ściernisko, z dołkami i górkami, wygląda fatalnie. Na dodatek trawa wrasta w asfalt. Po skoszeniu postanowiłam coś z tym zrobić i zabrałam się najpierw za zrobienie rowku między trawą a asfaltem. Ręce mi odpadały od kopania kopaczką w kamieniach i trawie Ale to nic codziennie po trochę i się zrobi...
Potem jakoś się rozochociłam bo wymyśliłam że posadzę rząd tawułek japońskich o niskim pokroju i złotych liściach Golden Carpet lub Golden Princess. A między nimi żeby trawa znowu nie porastała rozsieję dąbrówkę o bordowym zabarwieniu liści, bo na tak nasłonecznionym terenie nic zadarniającego nie urośnie oprócz dąbrówki. Będzie ona dawała kontrastowe podłoże dla tawułek. I tym sposobem zagospodaruję pas przy drodze z tyłu domu. A teraz zdjęcia :
Przed



W trakcie prac (walczę z tym od poprzedniej soboty i do tej soboty planuję skończyć)

Ogród w Holandii 14:55, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
ALe te niechwasty też ładne...

Ogród w Holandii 14:53, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
łaziłam tak po tym ogrodzie , łaziłam i na te chwasty patrzyłam, co to niedługo znikną, bo powstaną nowe rabaty. I pomyślałam sobie, że te chwasty to nawet całkiem ładne są. Dlaczego my ich właściwie nie lubimy?



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies