Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 23:34, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Konstancja30 napisał(a)
ufff ... jest ...

była góra i zalążek dołu ...



po całodziennym traceniu paznokci na starych cegłach ... będą domyte jak stanie się cud i karcher czy coś takiego posiądę ... jest prototyp takie czegoś ...



widok z góry ...





na dole mamy bliźniaczy pas lawenda - róża (lawenda jeszcze mała) ... w opasce bukszpaników ...za oczami wyobraźni widzimy trawki miskanty i ostróżki pełne białe chyba ...

była opcja aby bliźniaczy pas poszedł na sam brzeg a w środku kule bukszpaowe i trawki ale z tarasu widzę dobrze brzeg i wygrała obwódka ... kule będą pod płotem ..

i jak ? ...



I jak?... ...no gienialnie
Niezależnie od tego czy walec lawendowy czy kuleczka .. lawenda i róża to hit: ) zgapię na pewno, patentuj póki możesz

Izuś.. no nie wiem, czy mi tak w pełni zaufać można, ale ta traffka to chyba kostrzewa sina... Mam taką.. i o dziwo pamiętam nazwę ... no chyba, ze aviomarin już działa i mnie ogłupił
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:32, 18 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
No i ja nareszcie mogę wkleić kilka zdjęć zacznę od naszej Kochanej Danusi , która jest wesołą dobrego serca kobitką, a tutaj..... " a kuku, widzisz mnie Aniu?"
Hania przyłącza się do żartów atmosfera spotkania jak zawsze wspaniała
towarzystwo po spacerze odpoczywa, Kuklik zdjęła swoje śliczne butki na wysokim obcasie nogi bolą dyskusje na tematy roślinne i nie tylko Monika wszystko dokumentuje Małgosia, Ewelinka,Monika, Bożenka, Ania Danusia, Wiesia, Anula, Goniaczek
Hirutkowy raj:)) 23:31, 18 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Krys napisał(a)
zakochałam się w jeżówkach

...Krysiu, podsycę tę Twoją miłość...

Zielony galimatias 23:25, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Evchen napisał(a)

Melduję, że też się okancikowałam pólksięzycem i nozycami szczególowa instrukcja była u Finki (ogrod Marty )

Matko. .. to znaczy Madżenko... a kiedy Ty to wszystko zrobiłaś?
projekty, lawenda ręcznie obrywana, zdjęcia, wertykulacja i kanciki??????

Ja poproszę o korepetycje....


Ja w piątek i sobotę odizolowałam sie od świata zewnętrznego w ogrodzie Zero makijażu, wychodzenia na zakupy. Tylko relaks i spokojna praca w ogrodzie i spacerki po okolicy. Nic na siłe, robiłam tylko to co mi sprawialo przyjemność. Jak mi się nudzilo kładlam sie na leżak lub kanapę w wolnej chwili zaglądałam na ogrodowisko i muszę przyznać , że bardzo mi się taki relaks przydał
Miniaturowy ogródek 23:23, 18 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Zdjęcia od Szmitów są w dużej ilości w wątku spotkaniowym jak zwykle.

Tutaj wrzucę tylko Laurkę:

Ogród na Cedrowej 23:21, 18 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry

A takie cudo znalazłam na krzaczku podczas odchwaszczania rabaty

Tygrzyk paskowany (Argiope bruennichi Scopoli)


Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:21, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu



.... no.. to teraz dopiero przyklęknęłam ... z wrażenia oczywiście...
tak jak trzeba.. światło podkreśla urodę roślin.. jest dyskretne i subtelne,,... a te kule - nie wiedziałam, że to klosze
ślepota ze mnie....
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:18, 18 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Spotkanie z Laurą w roli głównej:

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:16, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:13, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:12, 18 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Rozchodniki pod halą produkcyjną:

Ogród na Cedrowej 23:11, 18 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry

A dzisiaj w trawie znalazłam takie rarytasy




Zielony galimatias 23:11, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Melduję, że też się okancikowałam pólksięzycem i nozycami szczególowa instrukcja była u Finki (ogrod Marty )

Matko. .. to znaczy Madżenko... a kiedy Ty to wszystko zrobiłaś?
projekty, lawenda ręcznie obrywana, zdjęcia, wertykulacja i kanciki??????

Ja poproszę o korepetycje....
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:09, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Gosia





....nie no Danuś normalnie boska jesteś Ale miałam sesję!
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:09, 18 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Danusia sprawdza, czy tam da się wejść:




Danusiu dla Ciebie motylek na werbenie:

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:08, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Zielony galimatias 23:07, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
.. eee.. no ja czytam .. niestety czasami nawet za dokładnie... na tyle dokładnie, że boję się brać niektórych lekarstw z nadzieją, że samo mi przejdzie To piffko imbirowe też na chorobę loko zadziała....
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:07, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:06, 18 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Tak na szybkiego znalazłam dwa, ale chyba gdzieś mam jeszcze



Uciekam spać po dniu pełnym wrażeń, dobranoc
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 23:06, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies