Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

anieszka 22:45, 18 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu




Pięknie !!!!!!!!! Oby więcej takich natchnień
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Kondzio 22:47, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)

Śliczne zdjecia gratuluje ładnego ogrodu i domu Zabujcze nocne zdjecia


Kondzio a widzialeś zdjęcia sprzed roku? I z wiosny??? Też miewałam chwile zwątpienia. Więc dzialaj i wszystko własnymi ręcami rób
Widziałem widziałem i robie fizycznej roboty sie nie boje tylko mam problem z rozmieszczeniem roslin a to jest duzy problem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Madzenka 22:49, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio wiem, że się mądrzę bo mialam projekt
Ale im dłużej ogladam różne ogrody, strony z projektowaniem a przede wszystkim dziela Danusi tym łatwiej jest zaplanować u siebie

A moze po prostu zamów projekt u Danusi?? Sam projekt nie kosztuje mająteku, a wykonac możesz sam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 23:09, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Chyba na to juz jest zapużno na projekt i robienie go odpoczatku mam duzo roślin starszych i je bedzie trudno przesadzić a podrugie przeciez nie bede wyzucał tych rosli ktore mam zrobiłbym projekt to jest moje mazenie ale uwiesz mi nie na tym etapie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
marzena 23:14, 18 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Marzena, bardzo piekne i nastrojowe fotki z tym oświetleniem
____________________
marzena O....!
Evchen 23:21, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu



.... no.. to teraz dopiero przyklęknęłam ... z wrażenia oczywiście...
tak jak trzeba.. światło podkreśla urodę roślin.. jest dyskretne i subtelne,,... a te kule - nie wiedziałam, że to klosze
ślepota ze mnie....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Diana 01:23, 19 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu




Marzenko za dnia ślicznie ale nocą !!!!! super, aż chciałoby się pospacerować
Madzenka 01:28, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
dziękuję Wam za pochwaly dodam za Pszczółką lubieżnie nieskromnie, że mi też się podoba
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 01:31, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio napisał(a)
Chyba na to juz jest zapużno na projekt i robienie go odpoczatku mam duzo roślin starszych i je bedzie trudno przesadzić a podrugie przeciez nie bede wyzucał tych rosli ktore mam zrobiłbym projekt to jest moje mazenie ale uwiesz mi nie na tym etapie


Kondzio jak znam Danusię to by Ci wszystkie cenne rośliny wkomponowała w projekt
Ale nie namawiam, ja wiem jakie są dylematy przy tworzeniu ogrodu, dlatego zamówiłam projekt... I rośliny są po częsći tym czego oczekiwałam, ale kształt rabat, mala architektura (gabiony, ściana wodna) to inwencja całkowicie architekta Gdy po raz pierwszy zobaczyłam projekt od razu sie w nim zakochalam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 01:32, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zamierzam przearanżowac pod koniec wrzesnia mojej teściowej rabatę przy domu. Zobaczę czy mi się uda i poznam trud przemeblowania ogrodu ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies