Moje poletko
22:25, 14 sie 2012
Były też inne ptaszki (tu trzeba poprosić Bogdzię o identyfikację)
![]()
![]()



Witajcie Dziewczynki
Jutro, chcąc nie chcąc, trzeba będzie "sfocić" barwy wczesnojesienne.
Dzisiaj im jeszcze darowałam,ale jak zamykałam furtkę to niestety czerwień liści winobluszczu już bije po oczachza wcześnie,za wcześnie..
![]()
Pozdrowienia znad Bałtyku
Bogda, inspirujesz!
![]()
![]()
Tytus: Przy tym stole nawet o zachodzie słońca nie jadam!!
![]()
Pole obserwacyjne na taras sąsiada mi obsadziła i jeszcze jakieś pnącze po drutach puściła. Psia kość ze szczekania nici!
![]()
Nuda, a terenu za płotem już prawie nie widać....
![]()
Nuda idę spać...
![]()