Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Hanusi po zimie 16:39, 14 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
nie wiem czy w widełkach się mieszczę hehe
ale Hanię całuję jeszcze ! na 700 cmok cmok
i dla Ciebie
tegoroczne



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:36, 14 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Gratuluje Irenko kolejnej setki !!!!!!!!
Kwiatki i rabatki u Elizy 16:34, 14 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Rozchodnik przed kwitnieniem...[img



wpadłam z rewizytą , i co ? ja tu pierwszy raz ...łał ale uroczo masz
a ten rozchodnik po prostu przepiękny - musi mi się podobać bo to moja słabość
mamy tez wspólne elementy - kamienie i bartki hehe

pozdrawiam
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:30, 14 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Irenko, z okazji 800-tnej stronicy życzę częstszych lotów do Danusi do stolicy /koniecznie wez spadochron/ oraz dalszych fajnych i zakręconych rabat

Ogrodowy spektakl trwa ... 16:26, 14 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Irenko, Celinko, Elu, Weroniko - miłe jesteście - dzięki

dalej wspominam poprzedni tydzień z mojego ogrodu
i walczę z handrą bo urlop się kończy - buuu

może tak








Kiedyś będzie tu pięknie ... 16:26, 14 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Madżenko gratuluje kolejnej setki
Ps. Tak jak pisałam wczoraj pojechałam szukać Marzenkowego potwora i mam no przy okazji kupiłam też Limke z kwiatem wielkości glowy !!!!:

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:25, 14 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A nóż-widelec się wstrzelę i uda mi sie wskoczyć z gratulacjami na płeną seteczkę ze szczęsliwą ósemką na przodzie..
Niech Ci rośnie wszystko oprócz chwastów i centymetrów tu i ówdzie

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:22, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Wszystkiego kwitnącego i pachnącego z okazji kolejnej setki...

Ogród Ginger 16:22, 14 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Piszę u siebie mało i zdjęć też wklejam niewiele bo nawet nie umiem ich robić , ale te zakupy muszę pokazac Marzenkowy potwór :
I limka 300 % LIMKA !!!! Jest przecudna, kwiat ma wielkości głowy !!!! :

I razem:

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 16:16, 14 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
I jeszcze taki subtelny bałagan... i muszę wracać do pracy
Ogrodowy spektakl trwa ... 16:15, 14 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
witam!

może mnie ktoś zrozumie i pożałuje - miałam dziś zaplanowany caaaaaaaaaaaały dzień na ogród i co ???
leje
więc patrzę jak Danusia pokazuje kompozycje wrzosowe, które dziś u mnie miały powstać i staram się
pogodzić z losem i układam listę zakupów cebul - i tak bez sensu bo w sklepie zmienię zdanie
no ale choć trochę planu zostanie
a jak było zanim zrobiło się jesiennie-deszczowo i zimno tego lata?

tydzień temu
górka wrzosowa




śmieszne stare rudbekie chyba
urosły na 2 metry i pochylają się stworzyły zasłonkę


Moje roślinki 16:14, 14 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry




O a ja zamawiam te domostwo : )
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:12, 14 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Za to , że jesteś fascynującą osobą i że za chwilę stuknie kolejna setunia stronic wątkowych kwiatuch od mnie buziolki

Ogrodowy spektakl trwa ... 16:10, 14 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry


zdjęcie z awatarka tym razem z mojego ogrodu



bardzo ładne zdjęcie : )
Adenium obesum - Adenium opasłe 16:09, 14 sie 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 1
Do góry
Ja mam takie wyhodowane z nasionek i dwa ze szczepki Kwitnią tylko to ze szczepki na razie

Teraz te troszke większe


I największe

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 16:08, 14 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Tomato Soup trochę już wymęczona słońcem


Nowa rudbekia w złym miejscu nie miałam pojęcia że tak urośnie


magnolia parasolowata, kiedyś da ażurowy cień, przyda się hostom


i z bliska
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 16:08, 14 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Jeszcze hortensja, to Pinky Winky



Nowa jeżówka i czekoladowy kosmos (narazie niewsadzone)


Dzielżany to chyba już jesień?


Szałwie mojej córki i zlocienie


Dolina Tęczy 16:05, 14 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
A z limlajtek udalo mi się zrobić 10 odkładów - czy coś jednak z nich będzie czy nie przekonam się na wiosnę



Zastanawiam się jednak,czy obciąć kwiatostany na tych okładach? Każdy prawie pęd ma zakończony kwiatem, ale żeby sprowokować ją do wypuszczenia korzonków w przysypanym miejscu, chyba lepiej, żeby się nie wysilala na kwiat w dalszej części gałązki? Nie wiem czy dobrze ale miejsca pędów przed zadołowaniem w ziemi również obrałam z listków i małych przyrostow - te wykorzystałam jako gałązki zielne do ukorzeniania w wodzie. A miejsca, które szły do ziemi nie nacinalam tylko nadłamywalam lekko, tak, żeby pękła skórka.
No zobaczymy co to będzie

Dolina Tęczy 16:00, 14 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Miałam też wdzięczny obiekt do fotografowania - kolejny miłośnik hortensji

Widzicie jego zgrabną nóżkę ?



Tu już w całej okazalości



I moje królowe

Pszczelarnia 15:59, 14 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
I z dumą mogę powiedzieć: ogrodowiskowo - widowiskowo jest i fajnie:

Bukiecik zaległy nie pokazany:

I uroda naszych gór:


To prawda pięknie, sielsko, można się rozmarzyć a jeszcze to górskie tło daje niezwykły efekt...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies