Kubusiowo
18:00, 13 sie 2012
[img




.
![]()
![]()
Małgosiu, co to za kwiatki na pierwszym zdjęciu, te różowe i fioletowe i na drugim też w różu ?
Chciałam jeszcze dodać, że masz bardzo ładne hortensje, widać, że je lubisz![]()