Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nigdy nie mów nigdy

Pokaż wątki Pokaż posty

Nigdy nie mów nigdy

Kindzia 08:29, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kurdele bele! To chyba to! Jeszcze poczytam o niej, ale teraz musze zmykać. Do później
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardenarium 09:11, 13 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak na bank to nie wiem jaka to hortensja. Może takie?

Hydrangea paniculata 'Early Sensation'

Hydrangea paniculata Unique

Hydrangea paniculata 'Pinky Winky'
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kindzia 09:21, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dziękuję Danusiu Pinky chyba nie. Tak dużo do tej mojej pasuje. I Unique, i Pink Diamont, i jeszcze przynajmniej trzy inne wydają się podobne
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
romka 11:05, 13 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Kasia cześć!!!!!! jeju jak miło!!! ))
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 11:19, 13 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
i wiesz co Ci jeszcze powiem, gdzieś u kogoś przeczytałam "o matko i córko" i myślę sobie 'jeżu Rysiowa"... ale nie wiem czemu to "kindzia" mi tak mało na rysiową wyglądało ))
buziak
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Kindzia 11:21, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też nie wiem czemu Powinnaś mnie poznać na kilometr! Po tym co razem na budowlanym przeszłyśmy
Kiedy będzie Twój wątek?
Czekam!!!!!
Buziaki Romeczko:*
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:00, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Historii ciąg dalszy. Teraz to już będzie w skrócie
Z końcem lata posadziłam 4 rh, 3 azalie japońskie, żółciutko kwitnącą magnolię, 50 wrzosów i 4 hortensje ogrodowe. Wzorowo wszystko pookrywałam gałązkami jodłowymi na zimę, przywieźliśmy tego pół auta, nawet w odpowiednim czasie mi się udało. I co? Na wiosnę nie ruszyły 2 rh i jedna ogrodowa. Z tych trzech, co się obudziły tylko jedna teraz zaczyna kwitnąć, ma 1 (słownie : jednego) kwiatka. Ale dobre i to
Ale kwitła siedmioma kwiatami magnolia!!! A jak pachniała! Byłam zachwycona I jeszcze jedno. Żaden wrzos nie zmarzł, a na nie nie starczyło okrycia (dziwne, sąsiadka miała pięć wrzosów, zmarzły wszystkie). To pewnie na zachętę i otarcie łez
I zabawa zaczyna się od nowa. Dokupiłam rh, dwie hortensje, w inne miejsce wsadziłam dalie (w poprzednim miejscu miały za mokro i zdychały) i walczę dalej.
Tak bardzo bałam się kancików. Tym bardziej, że u nas zamiast trawnika jest łąka. I tak musi być do przyszłego roku, w którym to, mam nadzieję, starczy nam funduszy na kostkę.
Już się nimi chwaliłam, ale nie tu



I tak powolutku dochodzę do sedna sprawy, czyli będę prosić o pomoc. Muszę doprowadzić do porządku róg i drugą stronę ogródka. Żadnych konkretnych pomysłów nie mam. To trudne miejsce, ale o tym napiszę następnym razem.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 16:05, 13 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No to czekam, czekam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
romka 17:10, 13 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Kasia jak ja zobaczylam to zdjęcie!!!

Kindzia napisał(a)



I tak powolutku dochodzę do sedna sprawy, czyli będę prosić o pomoc. Muszę doprowadzić do porządku róg i drugą stronę ogródka. Żadnych konkretnych pomysłów nie mam. To trudne miejsce, ale o tym napiszę następnym razem.



Kiedyś Ty to posadziła??? Kiedy to urosło??? Szok, normalnie dla mnie to szok!!!

Co do treści pod zdjęciem, to czekam, co Ogrodowe Czarodziejki tu podpowiedzą, chociaż ja nie wiem, czy akurat Tobie to potrzebne
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Kindzia 17:31, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Właśnie się zbieram, Julciu, żeby pokazać co mam i czego nie mam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies