Moje dzieci wyjechały na obóz i zabrały aparat...razem ze zdjęciami które zrobiłam ostatnio i nie zgrałam do komputera... zostały mi tylko dwa z tarasu
Zbysiu, no weszłam w kadr...na kamiennym moście Karola, który jest jakby deptakiem... ludzi mnostwo, pełno różnych straganów... a na balustradach umieszczone olbrzymie posągi świętych...
w tle widać zamek na Hradczanach...
wczoraj kupowałam dracenę, dziś białe wrzosy i rozwar - wszystko piękne i w cenach niespotykanych nigdzie indziej, nawet po jednego kwiatka (ok, sporego) opłaca mi się tam jechać ( mieszkam między Komorowem a Strzeniówką, jadę tam 10-15min)
dla przykładu:
- dracena wonna kupiona wczoraj, piękny okaz, 120cm ponad doniczkę kosztowała około 30pln - gdzie indziej podobnej wielkości widziałam po 80-100pln
- rozwar - na zdjęciu dwie sztuki wsadzone razem
3,20/doniczkę - w innych sklepach ogrodniczych po 7-9pln w takich samych rozmiarach
- wrzosy po 3,50/sztuka, kupowane w piątek w innym centrum takich samych rozmiarów 6/sztuka
na pewno będę tam jeździła co tydzień-dwa ( w soboty), jeżeli ktoś ma ochotę na współne zakupy - zapraszam