Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Lecę w kulki... 00:52, 09 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
i jeszcze trochę architektury w pięknej kolorystyce......

normalnie takie hacjendy.....że spokojnie można by mieszkać.....








...zaglądającym mówię... dobranoc i odpływam......

Mój kawałek raju II 00:52, 09 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mieczyki w tym roku dziadowskie, jeszcze się nie rozwinie a już gnije nawet nie można wybrać do pokazania dalia Smokey Fire and Ice Narnia Toto
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:47, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:45, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Nadal się ustawiamy mam jeszcze takich zdjęć,ale wam daruje )))))))



I po przeciwnej stronie obiektywu ...


Ogród Dominiki 00:44, 09 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Te zdjęcia to starocie robione jeszcze poprzednim aparatem Nikonem D70.Poniżej śląskie widoki:
Lecę w kulki... 00:42, 09 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
...ale jeśli ktoś widział najpierw Mabork.....to trudno się zachwycić....
Piękny, zamek w Olsztynie...tamte foty to z Nidzicy
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:42, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Każdy wstawił zakazane zdjęcie to ja to zrobię ))))))))))A bij mnie Anka )))))))





Ustawianie do zdjęcia zbiorowego.Będę szczera to jeszcze trzeba poćwiczyć ! )))))))




Marzy mi się Siedlisko.... 00:40, 09 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry

Lecę w kulki... 00:36, 09 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Dzień dobry....
Płynę dalej................. w wakacje...

Lubimy klimat zamków tamtejszych okolic......

i wszelkiego rodzaje bluszcze... i winobluszcze.....



Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 00:34, 09 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Dziękuję Wam Wasze wpisy są pokrzepiające czyli, że jest dla mnie nadzieja na przyszłość )

jesienią 2010, jak kupiliśmy działkę to ten kąt z bliska wyglądał tak


a po jeszcze jesiennym oczyszczeniu tak


a wiosną 2011 już tak)


a latem 2011 tak )
Ogród Dominiki 00:33, 09 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Ogród Dominiki 00:29, 09 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Jak już mówimy o fotografowaniu ptaków-kilka moich przyrodniczych fotek.

Seria: Marzenia polskiego wróbelka
Marzy mi się Siedlisko.... 00:25, 09 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
I jeszcze ulubione kropelki


Magic Fire czerwienieje


Limka jednak zakwitnie w tym roku
Mój kawałek raju II 00:23, 09 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
I jeszcze jeden kwiat wydała młoda cebulka lilii nepalense lilie się już kończą
Malwy też
Marzy mi się Siedlisko.... 00:19, 09 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry


Mój kawałek raju II 00:08, 09 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Reine de Violettes Queen of Sweden Kronenburg znowu kwitnie Maritim Moody Blue(Fryniche) Graham Thomas
Papageno
Marzy mi się Siedlisko.... 00:06, 09 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Robiąc wieczorny obchód ogrodu, bawiłam się lampą błyskową.Fajnie roślinki się zmieniają, o tej samej porze a całkiem inne
bez lampy i z lampą


Wilno, Troki - zielona Litwa lipiec 2012 00:06, 09 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry


Pamiętam te dzbanuszki byłam w Wilnie ze 3 lata temu, miło było jeszcze raz odbyć wycieczkę dzięki Twoim zdjęciom.
Poszukam, może mam też jakieś ciekawe zdjęcia z tego wyjazdu to wstawię.
Rododendronowy ogród II. 00:05, 09 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Bogdzia napisał(a)

Bogdziu - ja nie jestem dobra w pisaniu - więc krótko : bardzo się cieszę, że mogłam Cię (i Męża) poznać osobiście - jesteście wspaniałym duetem - dziękuję za miło spędzony czas u Ani


Danusiu a ja właśnie byłam u Ciebie i pisałam to samo ale zadzwonił telefon i zrezygnowałam z pisania bo musiałam pogadac. Mnie tez wiele radości sprawiła rozmowa z Tobą ( i wspólne moczenie nóg
;).Miło się rozmawiało i mam nadzieję że jeszcze będzie podobna okazja by się spotkac..





Fajnie sobie machacie nóżkami,, tak beztrosko w miłym towarzystwie Moje trzymam własnie w misce po dzisiejszym kopaniu.Pozdrawiam Bozenko przed snem .
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 23:56, 08 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
KasiaWB napisał(a)
a to jeszcze wstawię zdjęcie wspomnieniowe z lata 2010 r. - jak pierwszy raz zobaczyliśmy działkę w tle omawiana leszczyna i kąt, w którym jest obecna rabata z hortensjami i od dziś z Nigrą ))


I jak? teraz lepiej? )



Lepiej, lepiej

Ale co zrobiłaś z sosną? Nie ma...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies