Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 23:52, 08 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
ana_art napisał(a)
pienne które rosną u mnie drugi rok



...one mają obłędny kolor...
Kondziowy Ogród :) 23:52, 08 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
A to moja druga lilja
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:46, 08 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
anieszka napisał(a)
A Twoja Vertigo zainspirowała mnie do zrobienia rabaty trawkowej, w mim jęzorze koło brzozy


Właśnie tak myślalam , że trawy by tam pięknie wyglądały
Rododendronowy ogród II. 23:46, 08 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
mira napisał(a)
Witaj Bogdziu!
hehe nie wytrzymałam i kukam na Ogrodowisko

przesyłam pocztówkę z wakacji





Fajnie ze masz wczasy z możliwościa korzystania z internetu. Pocztówka piekna. Baw się dobrze i czasem zajrzyj.Serdeczne pozdrówka.
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 23:45, 08 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Kosztowna Breeder's Love, ubiegłoroczna, narazie maleństwo, ale powinna być sporą hostą, zobaczymy...


Cherry Berry kwitnie na czerwonych łodyżkach


A teraz maluchy, większe nigdy nie będą, jedynie mogą mieć więcej kłów...
Frosted Mouse Ears


Cat and Mouse


Snow Mouse


i na dobranoc Cherish, ociupinka, ale każdy listek inny


Udawajcie proszę,że nie widzicie chwastów
Miniaturowy ogródek 23:45, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Pierwsza skrzynia przeniesiona na swoje miejsce z pomocą sąsiada:




W trakcie prac ogrodniczych:






Rododendronowy ogród II. 23:43, 08 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Witaj Bogdziu!
hehe nie wytrzymałam i kukam na Ogrodowisko

przesyłam pocztówkę z wakacji



Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 23:42, 08 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Kuklik napisał(a)
Dawno nie było o hostach, a to przecież moje ulubienice
A więc: Silver Threads and Golden Needles, cudne maleństwo





Śliczna!
Carnival i Praying Hands też sobie u mnie rosną, ale to tegoroczne "świeżynki" i przyzwyczajają się do słonka, które u mnie praktycznie cały dzień
Miniaturowy ogródek 23:41, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry










Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:41, 08 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
A Twoja Vertigo zainspirowała mnie do zrobienia rabaty trawkowej, w mim jęzorze koło brzozy
Ogród na Cedrowej 23:38, 08 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Ze sklepu ogrodniczego w którym zrobiłam zakupy
Mój kawałek raju II 23:38, 08 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
monteverde napisał(a)

kwitnie śniedek


Jaki ładny, czy rozsiewa się tak jak ten taki zwykły, kwitnący wiosną?
Miniaturowy ogródek 23:37, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry

Zaczątki rabaty jeżówkowej - 15 lipca, niektóre kwitną, inne jeszcze nie:













Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:36, 08 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry


ogrodoweimpresjejolki 23:35, 08 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Celina napisała:
Ach jak żal ,że tego świata już nie ma!!....
]

Onegdaj zajrzałam do takiego świata ....przez szybkę......






Łza się w oku kręci!
Mój kawałek raju II 23:34, 08 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Jak to można nazwać praca to popracowałam godzinkę, bo potem znowu lało zrobiłam także kilka zdjęć, kwitnie powtórnie magnolia Messel, pierwszy raz od kilku lat, bardzo w tym roku urosła widać,że deszczowa pogoda jej służy Ann też
tak kwitła w kwietniu a oprócz tego ma teraz pełno takich garbusków jakby owocniki, czy ktoś wie co to jest? kwitnie śniedek Chopin pod brzoskwinią ma chyba z 2 m, po lewej werbena równa z nim werbena rozsiała się na cały różany kącik, to ta od Danusi
a na tym zdjęciu, rośnie werbena i też będzie kwitła, której nasiona dostałam z Anglii, nie mogłam doczekać się kiedy wykiełkuje, więc po jakiś 2 m-cach wywaliłam ziemię z pojemnika za tuje, za jakiś czas patrzę a tam poletko werbeny w takim cieniu, ale się ucieszyłam
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 23:34, 08 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Dawno nie było o hostach, a to przecież moje ulubienice
A więc: Silver Threads and Golden Needles, cudne maleństwo



Hosta Carnival, tegoroczny zakup


Bezimienna, być może Francee, ale chyba za drobne liście, bez imienia też zdrowo rośnie


Niesamowita Praying Hands
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 23:29, 08 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
a warzywnik już był ?





a elementy ogrodowiskowe były ? /nie wiem jak to nazwać /





pozdrawiam wszystkich





Ogród na Cedrowej 23:23, 08 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
anieszka napisał(a)
Moje inspiracje :







Piękne inspiracje, a skąd one?
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 23:16, 08 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
















Aniu mam miłe wspomnienia...dziękuję.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies