"Baśniowy" Ogród
22:35, 08 sie 2012
Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za odwiedziny
Wstawiam fotki rabaty żwirowej:
Niestety na ławkę nie mam już miejsca ( teraz stoi tam fontanna),ale pomyślałam,że mogłaby stać na odbojówce
Danusiu racja, trawy pomiędzy Damą ładnie by wyglądały ,ale już podsypane wszystko żwirkiem.Najpierw zaplanowałam roślinki a później niespodziewanie w okazyjnej cenie zakupiłam figury z fontanną i teraz sama nie wiem gdzie je poustawiać
Damę jeszcze mogę przenieśc,bo jest stosunkowo lekka w przeciwieństwie do fontanny.
Dziewczynka z donicą wczoraj mąż przemalował ją na biało, jeszcze nie znalazłam dla niej miejsca
Wstawiam fotki rabaty żwirowej:
Niestety na ławkę nie mam już miejsca ( teraz stoi tam fontanna),ale pomyślałam,że mogłaby stać na odbojówce
Danusiu racja, trawy pomiędzy Damą ładnie by wyglądały ,ale już podsypane wszystko żwirkiem.Najpierw zaplanowałam roślinki a później niespodziewanie w okazyjnej cenie zakupiłam figury z fontanną i teraz sama nie wiem gdzie je poustawiać
Dziewczynka z donicą wczoraj mąż przemalował ją na biało, jeszcze nie znalazłam dla niej miejsca