Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Boćkowe perypetie ogrodkowe 21:53, 08 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
agniecha973 napisał(a)


z perspektywy

Ta perspektywa robi na mnie co raz większe wrażenie.


bociek napisał(a)



Pokażesz robale na sośnie? Moja himalajka też jakaś podejrzana.


Aga, nie zdazylam obfocic robakow bo zostaly zjedzone Ale zielone byly, male, glizdowate i sie ruszaly i bylo ich duzo...


Dokładny opis robala też robi wrażenie. Szczególnie, że właśnie sobie podjadam


Bog zaplac dobra Kobieto

A co podjadasz???
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:53, 08 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
malgocha1960 napisał(a)
Ostatnio bardzo lubię czerwień w ogrodzie,uważam ,że przecudnie odbija od soczystej zieleni i daje taką wyrazistość w ogólnym widoku.Zresztą trudno by mi powiedzieć jakiego koloru kwiatów nie lubię,bo lubię wszystkie,dlatego u mnie taki misz masz bez patrzenia na kolorystykę na rabatach.




Napatrzę się na Twoje begonie, moich już nie ma. Piękne kwiaty, tylko to miejsce dla nich zimą nie zawsze jest. Lubię też rudbekie jak Twoje te żółte z wypukłym czarnym oczkiem. Posiałam różowe, i teraz muszę poczekać do przyszłego roku, żeby zobaczyć.
Droga do mojego małego raju 21:52, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Do góry
kubi2000 napisał(a)

Witam. Ewelinko, no miejsca sporo Kiedy te puste placki zapełnię roślinami to nie wiem


Na razie czekam aż trawa się pojawi,zdejmę wtedy ekobord przy cisach i będę miała równy kancik (mam nadzieję). Czy cisy mogę podsypać korą? Sadząc je podsypywałam im ziemi do kwiatów bo tu nikt nie słyszał o próchnicy odkwaszonej
Nie mam pomysłu czym podsypać rabatę z żurawkami,może kamykiem?


Z tymi żurawkami mam ten sam problem. Też nie wiem czym podsypać.
A napisz mi co ile sadziłaś ten bukszpany.

Kurczę nie pamiętam. One nie są takiej samej wielkości, te do zakrętu są u mnie trzy lata, te dalej kupowałam w ubiegłym roku. Sadziłam je tak by się stykały. Marzy mi się piękny, gęsty żywopłocik...
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:52, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rododendron Holdrio



Rododendron Franceska



Azalia Christopher Wren



Azalia Toucan

Ogród dla Agusi 21:50, 08 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry

Kupiłam ją pod nazwą H.Japońska ,czy ktoś zna jej inne imię ?

I taką nowość -bez nazwy /zabezpieczyłam gałązkami bo piesek nie lubi deptać kłujących gałązek.

,oraz taką ale nie znam ich nazw.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:50, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Golden Flare





Azalia japońska Orlice



Ogród na Cedrowej 21:46, 08 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
I takie





I jeszcze kilka innych
Ogród na Cedrowej 21:43, 08 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Moje inspiracje :





Hirutkowy raj:)) 21:43, 08 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Krys napisał(a)

Punkt obserwacyjny bardzo dobry. Mury i ogród rosną, a nad nimi pięknie uchwycone niebo. Pozdrawiam.
Ogród dla Agusi 21:42, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
akanta napisał(a)
size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/14/144220/original.jpg[/img]

Oj jakie cuda u Ciebie!!!! Podziwiam i serdecznie pozdrawiam m
Boćkowe perypetie ogrodkowe 21:39, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
bociek napisał(a)

z perspektywy

Ta perspektywa robi na mnie co raz większe wrażenie.


bociek napisał(a)



Pokażesz robale na sośnie? Moja himalajka też jakaś podejrzana.


Aga, nie zdazylam obfocic robakow bo zostaly zjedzone Ale zielone byly, male, glizdowate i sie ruszaly i bylo ich duzo...


Dokładny opis robala też robi wrażenie. Szczególnie, że właśnie sobie podjadam
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:38, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
a to jeszcze wstawię zdjęcie wspomnieniowe z lata 2010 r. - jak pierwszy raz zobaczyliśmy działkę w tle omawiana leszczyna i kąt, w którym jest obecna rabata z hortensjami i od dziś z Nigrą ))


I jak? teraz lepiej? )

Ogród dla Agusi 21:38, 08 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Magnolia Suzan sprawiła mi niespodziankę-zakwitnie ponownie choć to sierpień.

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 21:38, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Do góry




Ogród w Holandii 21:35, 08 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)


A tak wygląda kwiat V-F na tle mozgi


Dziękuję Agatko za zdjęcia hortensji, wsapniale wygląda zrówno na rabatce jak i w bliskim kontakcie mozgi
I mówisz, że ma dość sztywne łodyżki?
Co do różanki z irysami, ja bym chwilowo zostawiła. Różankę dopiero tworzysz i zobaczysz jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie. Jak źle to wtedy przesadzisz, ale to jest moja opcja.
Rajski ogród Ani 21:35, 08 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
an_tre napisał(a)

Aniu,pięknie Ci wyszły kanciki
Dziękuję Haniu jeszcze ich nie skończylam, bo dziś zamiast robić kanciki pojechaliśmy z M nad Wisłę oglądać zachód słońca w wodzie



Takie zachody...cudne obrazy Natury. Pozdrawiam.
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 21:33, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Do góry


Kwiatki i rabatki u Elizy 21:30, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Troszkę szersze spojrzenie na rabatki







Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 21:28, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Do góry
Halino, wpadłaś jak burza i zniknęłaś w czeluści netu. Nawet wątku nie masz. I gdzie ja cię teraz znajdę?

Robercie, trochę było męcząco, wiem. I jeszcze ten okropny upał dał się wszystkim we znaki.



Ogródek Hanusi po zimie 21:27, 08 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Robercie ,wróciłam z ogrodu,wieczorną kawę na balkonie postawiłam,i doczekałam się.
Bezpośrednio,mam dachy 4-piętrowych bloków przede sobą Ale ponad dachami......bezkres......
Kolory,i chmury,i nawet widać kiedy deszcz z chmur spływa.Tylko fotograf ze mnie kiepski.......


Twoje niebo zawsze piękne, Haniu. A portret ekstra.Pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies