Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Norweski ogródek... 19:19, 07 sie 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
wypatrzylam , ze wrzosy kwitna....





Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 19:19, 07 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Nieco spóźnione,ale jako osoba nieco upośledzona (ruchowo) czuje się usprawiedliwiona. Oby kolejne setki gnały i przyciągały!
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 19:18, 07 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
E tam Aniu - Kazik też do pionu postawił parasol !!!







Ogrodomania Oli 19:13, 07 sie 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do góry
Ogrodowy zawrót głowy (2) 19:05, 07 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Karolinka napisał(a)
okropnie to wygląda - licze na Wasze sugestie co do zakrycia tego betonu. Myślałam o tawułach ''gold'' lub kosmosach. Z bukszpanów docelowo (nie wiem czy dożyję )mają być kolumny, które utworzą żywopłot.




Tutaj trzeba odkuć trochę tego betonu ( brukarzom należy się lanie za taką robotę )

i nasypać więcej ziemi.
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 18:57, 07 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Cebula się suszy Na jej miejscu posiałam roszponkę i sałatę liściową


A tydzień temu siana fasolka już jest taka:


Mini tawułka kwitnie - śliczna jest!


Coś się dobiera do słoneczników


Bylinówka pod oknami wygląda tak:


Śliwki węgierki niebawem będą!
Dla odmiany czas na zmiany... 18:57, 07 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
zrobiłąm zdjęcia miejsca za tarasem


od okienka jest tam moze 50 cm

i jeszcze jedno
tu też myślałam w przyszłości o jakiejś rabacie

jak myślicie, czy te cisy by tam dobrze wyglądały?
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 18:47, 07 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
koleje głównego poranka po części już powyżej opisałam ... chmury ... kis ... i Anna w biegu i przejęciu ... do punktu zero dociera Robert - Klamber (ja chyba sobie to tłumaczę) i Ania - Monteverde ... teraz ja w lekkiej panice bo Robert kiedyś tam orzeszkiem siem przeze mnie omal nie zadławił - co istnieje domniemanie zapamiętał tylko pytanie jak ? ... i Ania z nicka góra ... też nie wiadomo ...

Ania kochana ... ciepła ... bezpośrednia ... jak na osobę po całonocnej podróży energiczna ...



tu z dziewczynami ... wszystkie roześmiane

Robert ... pozwala sobie wcisnąć herbatę i pracuje ...



smakuje ...



... i nie wiem ... co tam chłopaki kombinują


Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 18:46, 07 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Patrząc na te stworzenia, chce się żyć
Zielony chaos u Dawida 18:41, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
Zaczynam wcielać w życie plan przebudowy. Zacząłem od poprawienia wyglądu linii brzegowej oczka wodnego. Dziś zaraz po pracy wyglądało to jeszcze tak:



A 2,5 godziny już było tak:



Etap 1 uważam za zakończony. Jutro dalsza część prac jeśli pogoda tylko pozwoli.
Ogródek Hanusi po zimie 18:35, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Sami zobaczcie ,jaki tu mentlik!



Piękny ten mętlik
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 18:29, 07 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
to może by tak wreszcie napisać coś tak w porządku jakimś ... bo mam w sobie emocji i obrazów na rok



drogą prowadziła nas tęcza ... to znak prawda ???... i na ten znak się zgodzę bo potem przyczepił się do nas bocian i tu powiem nie ... za późno stary

prowadził nas też "gips" jedyny pozytek dla mnie - głos Hołka ... dla małża ... bezstresowe dotarcie do celu ... ostatnia prosta lekko zakrzywiona no ale i tak byliśmy pierwsi ...

w tempie galopującego stada czterokopytnych Anna oprowadza nas po ogrodzie ... prędkość jak dla mnie miażdżąca ale hamuje ostro przed moim absolutnym oczarowaniem ... alejką kontemplacji jak ją sobie nazwałam ... a co ? ... w domu nie mam ... alejki ... z kontemplacją to różnie



tempo narzucone bo ciuchcia z Irenką właśnie dojeżdża a my mamy jeszcze 10 minut do dworca ... Anna załatwia to 10 w 5 i dobiegamy do drzwi idealnie na czas ... bez orkiestry ale i tak powitanie brawurowe ... z ciuchci wysiada Irenka ... ja w roli niespodzianki ... Ania szczęśliwa bo ma siostrę duchową ... na miejscu i niebezpieczeństwo, że pan maszynista zaszaleje i wywiezie nam Irenkę w stepy akermańskie zażegnane ... stosowne zdjęcie ma Anna ... ja nie mam nie ma czego żałować pewnie głupio wyszłam ... Irenka z reguły wygląda tak



ale to już wszyscy wiedzą

edit: edytuje bo po bokach śmieją się Marta i Marzenka ... co wszyscy wiedzą ... nawet już ja wiem ...

cdn ...
Ogródek Hanusi po zimie 18:21, 07 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Sami zobaczcie ,jaki tu mentlik!

Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 18:19, 07 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dla takich widoków warto mieć ciurkadełko......


To samo dzieje się w strumyku


A potem lecą na suszarkę.. tak nazwaliśmy jarzębinkę... bo tam najchętniej sie suszą.....
Ogrodomania Oli 18:14, 07 sie 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do góry
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 18:11, 07 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A ja Wam pokażę jeszcze mój ogród.. jak jest cicho i spokojnie... co się dzieje na moich ciurkadełkach
Na jednej fotce ja doliczam się ok. 25 ptaków minimum
Ogródek Hanusi po zimie 18:11, 07 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Moniko,dziś zdążyłam przed deszczem pozrywać pomidory i borówkę.A do domu przywiozłam 2 kosze z borówką i kosz pomidorów i drugi cukinii.
Teraz kombinuję jak to upchać,żeby się nie narobić,a na dłużej starczyło.
Zielsko popas,albo i wyżej,ale to jutro. Tego w jednym dniu nie ogarnę,ale ład muszę wprowadzić, bo już co nieco przekwitło, co nieco urosło.Teraz pada deszcz z przerwą na pół godziny, to nie robota w ogrodzie.Trudno.
Nawet zdjęć nie miałam kiedy zrobić.

Ogródek Hanusi po zimie 18:07, 07 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
jotka napisał(a)
Haniu słoneczka na jutro życzę, ale bez upałów




Zawiesza mi się komputer,ale nic to westchnę sobie.Ale masz Jola wypasione rudbekie
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 18:03, 07 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
irena_milek napisał(a)
A mnie się z Izą wspaniale gadało i dymka nawet puszczało


o ... i to mnie wywaliło w kosmos ... wspaniale ... bez mojego normalnie obowiązkowego "badania terenu" i "oswajania" się ... coś absolutnie nienormalnego i zdarza się raz na 20 lat ... pierwszy był Adaś ... ale na wszelki wypadek ... żebyś nie pomyślała ... za Ciebie Irenko nie wyjdę )) ... za to z Tobą zawsze ...

Bogdzia napisał(a)
Ten dymek mogłybyście opuścic . dziś już bardzo passe palenie, a Wy przecież modne dziewczyny. Iza ja też sie cieszę ze Cię poznałam i M również.Fajna z Ciebie dziewczyna o czym juz dawno wiedziałam od Ani .


i od razu się zawstydziłam ... lanie się należy bo to nie moda tylko nałóg ...

Bożenko właśnie od Ani tak wiele o Tobie i pięknym ogrodzie słyszałam ... jesteś fantastyczną i ciepłą osobą ... przyznam się, że choć na ogrodowisku nie "paniujemy" to miałam problem ... znikł w sekundzie w której Cię poznałam ... Adam do dziś nie pojmuje tajemnicy ogrodowej więzi bez barier ale jest zachwycony ... sam należy do braci "modelarzy" ... to niesamowite jak pasja potrafi ludzi łączyć

monteverde napisał(a)
Iza pozdrawiam Ciebie i Adasia, fajnie,że się poznaliśmy


fantastycznie ... Aniu ja ciągle poznaje i uczę się życia ... i taka chwila gdy poznaję kobietę z pasją, która przejechała cały kraj z północy na południe bo ogród "siem chrzci" i tam 'nasi" będą to chwila nad którą na pewno się zatrzymam ... dlatego nie tylko o kfiatkach myślałam tam pod ciurkadełkiem ... Klamber ... Gabrysia i Ty chyba wasza trójka pokonała najodleglejszy odcinek drogi ... jesteście wspaniali
Ogrodomania Oli 18:00, 07 sie 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies