Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 12:14, 26 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Tess napisał(a)
Dorka, tak sobie myślałam o Twoim ogrodzie.

Czy byłaś w ogrodzie Ani z Zielonego Wzgórza?

Tam jest fantasytyczny instruktaż, jak zrobić z takiego, jak Twój ogrodu prawdziwe cudeńko Wprawdzie tamtą przemianę w czarodziejski sposób wyczarowała Danusia, a my, zwykli śmiertelnicy, ani marzyć nie możemy by takie cuda tworzyć, ale...

Obejrzyj tamten ogród - Twój może być tak samo piękny


Super !!!!!!!!!!!! Teresko bardzo Ci dziękuję za podpowiedź zaczęłam oglądać i jestem pod wrażeniem. Moja wyobraźnia poszła już bardzo daleko w domysłach jak zobaczę koniec
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 12:22, 26 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
zdjęcia robione z góry też pokazują, że należy zagospodarować ten step
____________________
Dorota Białołęka
Gardenarium 17:38, 26 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Prawa strona mi nie wyszła, ale wszystkie rabaty należy poszerzyć żeby zmieścić niższe piętro.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
iza_1611 18:13, 26 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
beta napisał(a)

Witaj Dorotko...

ja mogłabym się podpisać obiema rękami pod tym co Ty napisałaś we wstępie....

Ja mam taką karuzele w głowie od 2 lat a rezultatów na działce nie widać - ogród mam podobny do Twojego czyli cała masa trawy.......bo już sama nie wiem co mam tam zrobić.

Ja zdecydowałam się dołączyć do forum....wczoraj także jestem "świezutka" i wiele Ci nie doradzę ale spójrz na mój wątek a zobaczysz jaki fantastyczny projekt dziewczyny mi zrobiły na komputerze
EXTRA!

Iza, a gdzie Twój wątek?


Beatko nie bardzo wiem jak mam Ci wytłumaczyć, ale temt postu to Tylko trawnik i co dalej?
jest w dziale Projektownie ogrodów

Gosia zrobiłą mi na komputaerze fantastyczny projekt
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Moniika 18:29, 26 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj! Moim zdanie ślicznie u Cuebie kwiatów kolorowych tylko musisz doradzić tu i tam , ale kawał roboty już na Tobą ! Trawnik tez zadbany, trawa ładna. Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Dorka 21:56, 26 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Gardenarium napisał(a)
Prawa strona mi nie wyszła, ale wszystkie rabaty należy poszerzyć żeby zmieścić niższe piętro.



Dzięuje Ci bardzo za sugestie, ogarnę je jutro i spróbuje coś z tym zrobić Oczywiście zacznę od poszerzenia rabat.................... to dopiero będzie robota

Jeszcze raz dziekuję za powitanie i mam nadzieję, że będę mogła zobaczyć na żywo Twoje królestwo
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 21:59, 26 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Monika352 napisał(a)
Witaj! Moim zdanie ślicznie u Cuebie kwiatów kolorowych tylko musisz doradzić tu i tam , ale kawał roboty już na Tobą ! Trawnik tez zadbany, trawa ładna. Pozdrawiam m


Witam serdecznie w moich skromych jeszcze progach
Dziękuję Ci za słowa otuchy, to że już coś widać daje kopa do dalszej pracy
____________________
Dorota Białołęka
beta 08:23, 27 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
iza_1611 napisał(a)


Witaj Dorotko...

ja mogłabym się podpisać obiema rękami pod tym co Ty napisałaś we wstępie....

Ja mam taką karuzele w głowie od 2 lat a rezultatów na działce nie widać - ogród mam podobny do Twojego czyli cała masa trawy.......bo już sama nie wiem co mam tam zrobić.

Ja zdecydowałam się dołączyć do forum....wczoraj także jestem "świezutka" i wiele Ci nie doradzę ale spójrz na mój wątek a zobaczysz jaki fantastyczny projekt dziewczyny mi zrobiły na komputerze
EXTRA!

Iza, a gdzie Twój wątek?


Beatko nie bardzo wiem jak mam Ci wytłumaczyć, ale temt postu to Tylko trawnik i co dalej?
jest w dziale Projektownie ogrodów

Gosia zrobiłą mi na komputaerze fantastyczny projekt


byłam u Ciebie

piekny projekt Gosia zrobiła-zazdraszczam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:24, 27 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
Prawa strona mi nie wyszła, ale wszystkie rabaty należy poszerzyć żeby zmieścić niższe piętro.



ale fajnie

a teraz Dorotko to już z górki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
TheMagda 08:44, 27 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Dorotko uważam, że masz przepiękną działkę!! Już jest zielono a teraz pokolorujesz go barwnymi nasadzeniami i będzie cudnie
pozdrawiam
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies