Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

Welka 12:20, 26 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, dla każdej Anny, Hanny i Grażyny jeżóweczka z najlepszymi życzeniami
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Milka 14:56, 09 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, ale ci wszystko urosło, aż miło popatrzeć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 22:31, 27 wrz 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Dziękuję Irenko. Latem ślicznie wszystko kwitło. Było bardzo bardzo kolorowo. Teraz jeszcze uroku dodają działce dalie i róże.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 12:19, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania co tam u Ciebie? Pokażesz jesienne wydanie działki?
Wczoraj na kiermaszu roślin przy Al. Politechniki były fajne bukszpanowe stożki, tylko po 50 zł!
Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 13:12, 02 paź 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Cześć Krolinko!!! Pewnie, że zamieszczę. Zrobię kilka zdjęć dopóki jeszcze dalie kwitną Zrobiłam kolejną próbę z cebulkami kwiatów wiosennych. W zeszłym roku wszystko pogniło Zobaczymy czy w kwietniu cosik zakwitnie. Ale zrobiłaś interes życia z tymi cisami. Śliczne i wielkie - oby się wszystkie dobrze zadomowiły.
Pozdrawiam wszystkich!!!
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 15:26, 02 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Ania! Fajnie ze jestes Koniecznie wstaw zdjecia! Moje cebule jeszcze nie posadzone, dzisiaj pewnie tez nic z tego wieczorkiem, bo na grzyby sie wybierzemy pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 20:49, 04 paź 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Ojj tak tak, grzybki się przydadzą. W zeszłym roku nie miałam ani grama. W tym roku kupię - pojawiły się już na rynku. Połaziłabym sobie po lesie ale nie wiem czy w naszych okolicach da się coś zebrać. Fotki dołączę do posta jak tylko je zrobię. AAAA może mam cosik z września. Zaraz zobaczę.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 21:07, 04 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Koniecznie!
Jak u Ciebie nie ma, zapraszam do mnie - na kawke, no i grzybki pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 19:15, 05 paź 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jutro wybieramy się w Twoje rejony na grzybki. Przekonałaś mnie Karolinko! Za zaproszenie ślicznie dziękuję Jadę z siostrą, mężem i swoim narybkiem więc odrobinka nas za dużo Dzisiaj kupiłam 2 kg podgrzybków - ale drogie są 18 zł. Musiałam kupić bo w zeszłym roku nie miałam ani grama i bardzo, bardzo mi ich brakowało.
P.S. Mam nadzieje uzbierać choć kilogram

Pozdrawiam
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 12:27, 12 paź 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Coś ostatnio jestem zalatana. Na grzybkach byłam, ze zbiorów byłam zadowolona. Uzbieraliśmy 3/4 sporego wiaderka. Było kilkanaście maślaczków - jak się później okazało wszystkie ( nawet te malutkie) z mięskiem ;( A w ogrodzie hmmm jesień. Mój brzozowy zagajnik daje mi teraz popalić. Grabienie grabienie i jeszcze raz grabienie. A liści na drzewach nie ubywa Mam problem z różami szczepionymi na pniu. Marzę aby nie zmarzły. Nie mam odwagi przechylać ich i zakopywać korony w ziemi. Może jakiś inny sprawdzony sposób znacie? Kupiłam na aukcji taką piankę 3mm grubości. Chciałam zawinąć je tym ustrojstwem ale ktoś mi to odradził. Podobno ta gąbeczka nasiąknie wodą i efekt będzie odwrotny. Co robić - róże prześlicznie kwitły cały sezon. Szkoda mi ich Pomocy!
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies